گروه : تیتر دو , ورزشی

به گزارش سپیدخبر به نقل از رشتکده، عصر چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۱۰ در محل دفتر کمیته راگبی واقع در بلوار نماز شهر رشت با حضور رئیس شورای اسلامی شهر رشت و رییس کمیته راگبی استان گیلان همچنین رییس و نایب رئیس و دبیر هیئت انجمن های ورزشی استان برگزار شد. این جلسه با همت رئیس جدید کمیته راگبی استان درکنار مربیان و پیشکسوتان و بازیکنان راگبی جلسه ای جهت معرفی اعضای جدید کمیته راگبی استان و شهرستان تشکیل شد.

رییس کمیته راگبی استان با اشاره به رفع مشکلات و موانع پیش رو در گذشته افزود با یاری دوستان در مجموع هیئت انجمن های ورزشی استان و وجود چشم انداز تعریف شده بنده برای راگبی توانستیم دفتری مستقل برای مراجعه حضوری ورزشکاران در روزهای مشخصی از هفته برپا کنیم همچنین ثبت نام و کشف استعداد های جدید به علاوه آشتی و اشنایی مردم به این ورزش مفرح را ایجاد کنیم . محمد جواد نیکومنش با اشاره به اغاز قدم های موثر در اینده نزدیک برای راگبی افزود بعد از کم لطفی به این ورزش پر طرفدار و مسکوت ماندن فعالیت های درخشان ان در گذشته، برای محیا ساختن بستر ابتدایی این ورزش از عقد قرارداد زمین چمن ورزشی برای تمرینات ورزشکاران خبر داد

وی خاطر نشان کرد راگبی استان در نظر دارد اهداف عملی خود را به دو بخش کوتاه مدت و چشم انداز بلند مدت البته درخشان تقسیم کند.
محمد جواد نیکومنش به میزبانی مسابقات کشوری راگبی در زمین های چمن و ساحلی اشاره کرد و افزود در شهر های لاهیجان و انزلی بستر و استعداد مناسبی برای این امر فراهم است.

رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان از شرایط محیا برای برگزاری کلاس های مربی گری در این رشته خبر داد عباس پور خاطر نشان کرد برنامه های هیئت در آینده نزدیک با ایجاد بستر مناسب جهت برگزاری کلاس های مناسب مربیگری در این رشته دنبال خواهد شد
وی افزود وجود استعداد های کم نظیر و بالقوه راگبی در استان گیلان سبب گشته تا توقع جایگاه رفیع و اتفاقات موثر وجود داشته باشد.

http://rashtkade.ir/wp-content/uploads/2019/01/IMG_8078-412x375.jpg

در انتهای جلسه اهدای احکام مسئولیت کمیته راگبی اهدا گردید.
احکام یاد شده به ترتیب زیر می باشد.
حسین مرادی مسئول کمیته مسابقات کمیته راگبی استان گیلان
مرتضی مسلح مسئول کمیته انضباطی کمیته راگبی استان گیلان
دانیال عمویی فرد دبیر کمیته راگبی استان گیلان
حامد عمویی عضو هیئت رئیسه کمیته راگبی استان گیلان
نازنین جلالی نائب رئیس بانوان کمیته راگبی استان گیلان
هادی کاظمی مسئول آموزش و عضو هیئت رئیسه کمیته راگبی استان گیلان
سعید همرنگ مسئول داوری کمیته راگبی استان گیلان

علی کسایی مسئول کمیته استعداد یابی کمیته راگبی استان گیلان
هاتف فرحناک مسئول روابط عمومی کمیته راگبی استان گیلان
آرمین کشاورز رئیس کمیته راگبی شهرستان رشت

ضمن آرزوی موفقیت برای ورزشکاران و مسئولان ورزش در استان گیلان امید داریم تا در اینده نزدیک شاهد تحقق اهداف هیئت انجمن های ورزشی استان گیلان باشیم.

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت