گروه : تیتر یک , سیاسی

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، معین حسن زاده: در روز ثبت نام اولیه حمیدرضا امام پناهی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، طرح پوستری در فضای مجازی منتشر شد که الگوبرداری نسنجیده‌ای از طرح روزنامه اطلاعات با عنوان «امام آمد» بود.

در این طرح پوستر، با دستکاری کلمه امام آمد، نام خانوادگی امام پناهی وارد پوستر شده و نوشته شد «امام پناهی آمد» و در ادامه نیز مطالبی در خصوص حمیدرضا امام پناهی در این پوستر منتشر شد که عیناً کپی از صفحه آرایی نسخه معروف روزنامه اطلاعات بود.

این موضوع امام خیلی زود با واکنش‌هایی تند در فضای مجازی همراه شد، واکنش‌هایی که سبب شد تا خود حمیدرضا امام پناهی متوجه اثر منفی این پوستر شده و اقدام به پاسخ‌هایی هرچند با غلط املایی در دایرکت منتقدین خود نماید.

البته کار به همینجا ختم نشد و در ادامه امام پناهی اقدام به معرفی یک پیج جدید برای خود کرد و آن را تنها پیج رسمی خود عنوان کرد! در حالی که این کار را با یک پیج دیگر انجام داد و با پیجی که عملاً آن را غیررسمی می‌دانست یک پیج دیگر را به عنوان پیج رسمی عنوان کرد!

امام پناهی در ادامه نیز بیانیه‌ای نصفه و نیمه داد و مدعی شد که این پوستر در صفحه رسمی او منتشر نشده و از اساس آن را تکذیب کرد.

حال از این کاندیدای احتمالی مجلس که مرحله نهایی ثبت نام او در انتخابات باقی مانده است، درخواست می‌شود که با مراجعه به پلیس فتا اقدامات قانونی در خصوص منتشر کنندگان این پوستر را انجام داده و کار را به کارشناسان مجرب پلیس فتا بسپرد تا مشخص شود که چه افرادی و با چه نیاتی اقدام به انتشار چنین پوستری کرده‌اند و با عوامل انتشار آن برخورد شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت