نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان به ضرورت ایستادگی پای ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس اشاره کرد و گفت: خانواده‌هایی که روزی برای ارزش‌ها، جان‌ها تقدیم کردند و زحمت کشیدند، امروز همه دست‌اندرکاران وظیفه دارند که با اخلاص به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران خدمت کنند.

به گزارش غیرمنتظره،   آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با وی به کتاب‌ها و آثار به‌یادگار مانده و ارزشمند برخی علماء اشاره کرد و اظهار داشت: کتاب «آموزش فلسفه» از آثار علامه مصباح یزدی است که به اعتراف برخی تئوریسین‌های آکادمی روسیه، علامه مصباح یزدی مارکسیست را بهتر شناخت و توانست خوب نقد کند
البته کتاب «علل گرایش به مادی‌گری» هم از آثار شهید مطهری و نتیجه یک کار جهادی بود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به خدمات فراوان انقلاب اسلامی و راهبرد مشخص دولت فعلی تصریح کرد: عرصه میدانی اقتصاد و فرهنگ، عرصه جهاد امروز است لذا همه باید در این عرصه تلاش کنند و یکی از نیازمندی‌های این عرصه افراد پاک‌دست است.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه فقدان نظارت آسیب‌های فراوانی را در همه عرصه‌ها به‌دنبال دارد گفت: انسان همواره در معرض لغزش‌هاست از سوی دیگر چشمان ناپاک هم می‌تواند آثار خطرناکی به‌همراه داشته باشد.

امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت توجه به «مدیریت زمان» توسط کسانی که مسئولیت می‌پذیرند، خاطرنشان کرد: این افراد باید دلداده نظام باشند.

وی خانواده‌های معزز شهدا را یکی از ارکان و حامیان نظام عنوان کرد و گفت: آن‌ها که از روز نخست با امام (ره) عهد بستند هنوز سر عهد و پیمان خود هستند البته ریزش هم در این بخش داشته‌ایم اما اندک است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به رویش‌های جدید انقلاب تصریح کرد: بسیاری از شرکت‌کنندگان در ۲۲ بهمن امسال از جوانان و نوجوانان بودند و این مسئله باعث امیدافزایی حتی میان مسئولان خواهد شد.

وی به ضرورت ایستادگی پای ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس اشاره و بیان کرد: برای این نظام باید از جان مایه گذاشت؛ خانواده‌هایی که روزی برای ارزش‌ها، جان‌ها تقدیم کردند و زحمت کشیدند، امروز همه دست‌اندرکاران وظیفه دارند که با اخلاص به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران خدمت کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت