November 26, 2020

ادعای کوچکی‌نژاد در خصوص پرداخت ۵ میلیارد تومان برای حفظ سهمیه داماش چه شد؟!

به گزارش غیرمنتظره، چندی پیش به موضوع اهدای پر شائبه خودروی دنا پلاس جبار کوچکی نژاد به خیرین مدرسه‌ساز پرداختیم. موضوعی که با بررسی‌های بیشتر و ایجاد سؤال‌های فراوان در خصوص این نوع واگذاری، به نظر می‌رسید نوعی اقدام به فروش یا فی‌الواقع واگذاری مال غیر باشد.

بیشتر بخوانید: آیا جبار کوچکی‌نژاد مرتکب فروش مال غیر شده است؟!

حال اما در نظر داریم اقدامات و اظهارنظرهای اخیر جبار کوچکی نژاد را در سلسله مطالبی مورد نقد و بررسی قرار دهیم. جبار کوچکی نژاد چندی پیش در خصوص موضوع جلوگیری از استرداد سهمیه تیم فوتبال داماش گیلان، گفته بود: ۵ میلیارد تومان به حساب وزارت ورزشی و جوانان به‌عنوان بخشی از بدهی داماش به کارون اروند خرمشهر پرداخت شده است. (لینک اظهارات کوچکی نژاد)

بنا به ادعای سایت دی اسپورت کوچکی نژاد گفته است: برای تأمین این اعتبار، با خزانه‌داری کل کشور تلفنی رایزنی‌هایی داشتم و پیگیر حل این مشکل تا رسیدن به نتیجه مطلوب هستم.

وی همچنین مدعی شده است که بااین‌حال تلاش مدیران استان گیلان همچنان ادامه دارد و جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت فوتبال استان گیلان در دفتر حیدر بهاروند رئیس فدراسیون فوتبال برگزار و طرفین برای حل این مشکل گفتگو و رایزنی کردند.

شاید جالب باشد که بدانیم این اظهارنظرها و ورود کوچکی نژاد به مسئله داماش گیلان پس از انتقاد تند سایت هواداران داماش گیلان از سه نماینده رشت و به رخ کشیدن اقدامات غلامعلی جعفرزاده نماینده پیشین رشت در مجلس بوده است. (لینک)

اما این اظهارات فقط برای چند روز کفایت می‌کرد و کوچکی نژاد حالا دیگر پاسخی در خصوص چرایی استرداد سهمیه از داماش به کارون اروند خرمشهر ندارد. سهمیه به خرمشهر رفت و قرار است به خرم‌آباد انتقال یابد و احتمالاً داماش به‌طورکلی نابود شده است، (لینک) ولی نماینده فعلی رشت حرفی در این خصوص نمی‌زند که تکلیف ادعاهای او در خصوص پرداخت مبلغ ۵ میلیارد تومانی به‌عنوان بخشی از بدهی داماش به کارون اروند خرمشهر چه شده است و اگر چنین مبلغی واریز شده پس چگونه سهمیه داماش به خرمشهر بازگردانده شده است؟!

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: ادعای کوچکی نژاد در خصوص پرداخت ۵ میلیارد تومان برای حفظ سهمیه داماش چه شد؟! - حرف تازه | حرف تازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها