June 15, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

از شوآف چند ساعته انسداد میدان ابریشم تا برگزاری جشن ۱۷ ربیع الاول و سخنرانی پناهیان!

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، معین حسن‌زاده: شب گذشته عده‌ای از افراد که خود را جوانان ارزشی و انقلابی عنوان می‌کردند در اقدامی به‌اصطلاح خودجوش یکی از مسیرهای ورودی شهر لاهیجان در میدان ابریشم را مسدود کردند.

این افراد البته تنها چند ساعت و بدون در اختیار داشتن هیچ نوع مجوزی اقدام به ایجاد انسداد در مسیر شهر لاهیجان و آن‌هم تنها در یکی از مسیرهای ورودی کردند! درحالی‌که شهر لاهیجان مسیرهای ورودی متعددی دارد!

پس‌ازاین اما امروز قرار است تا جشن ۱۷ ربیع‌الاول مصادف با میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در شهر لاهیجان آن‌هم با حضور حجت‌الاسلام پناهیان برگزار شود. نکته‌ای عجیب که بی‌شباهت به ماجرای برگزاری جشن در مشهد مقدس با سخنرانی رائفی‌پور نیست.

اما در این بین جند ده سؤال به وجود می‌آید:

۱- آیا افرادی که اقدام به برگزاری چنین جشنی، آن‌هم بدون مجوز از شورای تأمین شهرستان می‌کنند توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب را ندیده و نشنیده‌اند؟! آیا نوع برگزاری مراسم‌ها در بیت رهبری در ایام عزاداری اباعبدالله (ع) را ندیده‌اند؟!

۲- آیا مسافران غیربومی تنها از همان محور میدان ابریشم و فقط برای همان چند ساعت وارد شهر لاهیجان می‌شدند؟! آیا این عده از افراد مجوزی برای انجام چنین رفتاری داشته‌اند؟

۳- قطعاً آنچه رهبر انقلاب فرموده‌اند می‌بایست الگوی رفتاری همه افراد مدعی ولایت مداری باشد، مگر نه آنکه رهبری فرموده‌اند که باید تابع ستاد مقابله با ویروس کرونا باشیم؟! وقتی‌که تنها مسافرت به ۲۵+۲ مرکز استان در کشور (نه شهرستان‌ها) ممنوع شده است، چگونه هرکس به خود اجازه می‌دهد رفتاری جز فرموده امام خامنه‌ای داشته باشد؟

۴- آیا شخص حجت‌الاسلام پناهیان فردی لاهیجانی است که توسط بخشی از همان افراد شب گذشته که ایجاد تجمع کرده بودند، به مراسم امروز دعوت شده است؟!

۵- این عده از افراد که با تحریک عده‌ای دست به چنین اقداماتی می‌زنند تنها و تنها یک برگه از مجوز رفتارهای این‌چنینی خود را ارائه کنند.

۶- آیا شاهد برخوردی جدی با عوامل رفتار فراقانونی شب گذشته و برگزارکنندگان مراسم بدون مجوز امروز در لاهیجان خواهیم بود؟!

۷- آیا افرادی که اقدام به برگزاری مراسم امروز در لاهیجان می‌کنند پس از ۲ هفته پاسخگوی آنچه در لاهیجان در خصوص شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا رخ خواهد داد پاسخگو خواهند بود؟

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: از شوآف چند ساعته انسداد میدان ابریشم لاهیجان تا برگزاری جشن ۱۷ ربیع الاول و سخنرانی پناهیان! - حرف تازه | حرف تازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی