اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، معین حسن‌زاده: این روزها جستجو در فضای مجازی خبرهای بانمک و جذابی را به ما میدهد. خواندن این حجم از خبرهای عجیب گاه پوزخند و گاه تعجب خواننده را بر می‌انگیزد.

در یک نظرسنجی اینترنتی عنوان شده بود مهیار سماکچی محبوب‌ترین عضو شورای شهر رشت است، البته این نظرسنجی که چندان پایه آن مشخص نیست به این نکته متذکر نشده که اگر در خیابان‌های رشت از ۱۰۰ نفر نام ۵ عضو شورای شهر رشت را بپرسیم قطعاً ۹۹ نفر از آنان از گفتن پاسخ عاجز خواهند بود و آن یک نفر هم قطعاً فعال سیاسی و یا اجتماعی است.

این مطلب از این باب است که مهیار سماکچی مبادا خام چنین نظرسازی‌هایی شده و هدفی که از ابتدای ورود به شورا به دنبالش بود را فراموش کرده و به دنبال چنین فضاسازی‌های رسانه‌ای و خطرناکی برود که همان محبوبیت امروزش دچار آسیب خواهد شد.

این روزها خواندن چنین خبرهایی اصلاً عجیب نیست، در دنیایی که هری مگوایر به عنوان بهترین بازیکن ماه نوامبر پریمیرلیگ، یعنی بهترین لیگ فوتبال حال حاضر جهان انتخاب می‌شود و یا استقلال که آخرین حضورش در آسیا به سال ۲۰۲۰ باز می‌گردد، بر اساس رده‌بندی یک سایت خارجی برترین تیم ایران در آسیا می‌شود، طبیعی است که در شهر کورها، مهیار سماکچی بدل به محبوب‌ترین عضو شورای شهر رشت می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت