به گزارش سپیدخبر، محمد مهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان طی نامه ای خطاب به قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان، خواستار پیگیری آن هیات از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای تغییر در تاریخ برگزاری بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور در برابر سایپا تهران شد.

 

طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران این دیدار می بایست ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۸ بهمن ماه در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار شود. دلیل انتخاب این تاریخ همراهی با باشگاه سایپا تهران جهت آمادگی بهتر این تیم برای مسابقه پلی آف لیگ قهرمانان آسیا عنوان شده است و بدین ترتیب علاوه بر اینکه این مسابقه در یک روز میان هفته برگزار می شود، دیدار هفته هجدهم داماش گیلان برابر چوکای تالش در چهارچوب رقابت های لیگ دو نیز لغو و به تاریخ دیگری موکول خواهد شد!

 

الطافی با درخواست اینکه زمان برگزاری این مسابقه مهم به روز جمعه ۵ بهمن ماه تغییر یابد تا تماشاگران بهتر و بیشتر از این دیدار استقبال نمایند در بخشی از این نامه عنوان کرده است: برگزاری این مسابقه در روز جمعه ۵ بهمن چه مشکلی در روند آماده سازی سایپا که خود را برای نیم فصل دوم لیگ و لیگ قهرمان آسیا آماده می کند ایجاد خواهد کرد؟

 

در بخشی دیگر از این نامه آمده است: معروض می دارد که تقاضای باشگاه داماش، تاخیر در انجام مسابقه نیست، تا خدای نکرده باعث ایجاد مشکل برای تیم سایپا گردد که زمان ریکاوری و آماده نمودن تیم برای مسابقه بعدی را از دست بدهد و اساسا انجام یک مسابقه با تیمی که در دو رده پایین تر فعالیت می کند چه نگرانی برای تیم لیگ برتری سایپا ایجاد می کند که باعث این تصمیم گردیده است؟ امیدواریم که این تصمیم برای جبران میزبان نشدن تیم سایپا انجام نشده باشد!

 

لازم به ذکر است، داماش گیلان پیش از این دیدار روز دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ در چهارچوب هفته هفدهم لیگ دو در کرمان به مصاف مس نوین کرمان خواهد رفت.

 

وارش اسپورت

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت