رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت رفت و برگشت ترافیکی به مدت پنج روز در ۲ مسیر رشت – قزوین و بندر آستارا – اردبیل خبر داد.

به گزارش غیرمنتظره،  سرهنگ جاور صفری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به حجم بالای سفر و فرارسیدن روزهای پایانی تعطیلات نوروزی، به منظور افزایش ظرفیت تردد در راه‌ها، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی، محدودیت‌های رفت و برگشت ترافیکی در مسیرهای قدیم رشت – قزوین و بندر آستارا – اردبیل اجرا می‌شود.

وی افزود: رفت و آمد همه وسایل خوروی سنگین اعم از تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز پنجشنبه در مسیر جاده قدیم رشت – قزوین ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گیلان ادامه داد: همچنین این اعمال محدودیت طی روزهای دهم، یازدهم، دوازدهم و ۱۳ فروردین از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰ در مسیر جاده قدیم رشت – قزوین نیز، انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین در مسیر رفت و برگشت اردبیل – بندرآستارا تردد هر گونه تریلر و کامیون‌ به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای دهم، یازدهم، دوازدهم و ۱۳ فروردین در جاده آستارا – اردبیل ممنوع است.

سرهنگ صفاری به وضعیت کنونی جاده‌های گیلان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: هم اینک ترافیک در همه جاده‌های استان گیلان عادی و روان است و امیدواریم که مسافرانی که در گیلان حضور دارند، زمان برگشت خود را به روز پایانی تعطیلات موکول نکنند.

از ۲۴ اسفند سال گذشته تاکنون بیش از یک میلیون خودرو وارد استان گیلان شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت