به گزارش سپیدخبر، عباس قلیزاده با اشاره به اینکه مصوبات شورا در صحن قانونی است، اظهار داشت: شهردار منتخب حق دارد کارمندانش را انتخاب کند و شورا با توجه به نزدیکی تنظیم بودجه ، نظریات و برنامه های خود را ارائه دهند.

 

فرماندار شهرستان صومعه سرا نیز در سخنانی به نقش شورای اسلامی اشاره و اظهار کرد: توسعه یک شهر در سایه وحدت و همدلی بیش از پیش جلوه گری خواهد کرد .

 

علی فتح اللهی با اشاره به اینکه انتخاب اولین شهردار بانو در تولمشهر جای تقدیر و تشکر دارد بیان داشت: شورای اسلامی تولمشهر باید تلاش و حمایت خود از شهردار را برای ارائه خدمات بیشتر بکار گیرد.

 

شهردار تولمشهر نیز در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: همواره برای خدمت به شهر و شهروندان تولمشهر تلاش خواهم کرد.

 

زینب فرح بخش با اشاره به اینکه در چند دوره عضو شورای اسلامی تولمشهر بوده ام، افزود: ضمن رعایت چارچوب قانونی، مردمداری را به عنوان اصل کاری خود مدنظر داشته و خواهم داشت.

 

وی خواستار همفکری و حمایت همگان شد و گفت: امیدواریم در جایگاهی که قرار گرفته ام به خوبی ایفای نقش کرده و جایگاه بانوان ایرانی را در عرصه های اجتماعی و مدیریتی، مستحکم تر کنم.

 

با انتخاب زینب فرح بخش عضو چهار دوره شورای اسلامی تولمشهر به عنوان شهردار این شهر، کیومرث صادقی عضو علی البدل وارد شورا می شود.

 

 

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت