گروه : تیتر دو , ورزشی

به گزارش سپیدخبر،سالها قبل بود که با حضور دو بازیکن خارجی در تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این تیم که آخرین تیم ایرانیزه شده سطح اول فوتبال کشور بود نیز به درد بازیکنان خارجی بی کیفیت و با کیفیت دچار شد. بازیکنانی که خروجی آنها از دو حالت خارج نیست. یا با کیفیت هستند و بخاطر مطالبات خود از باشگاه شکایت می کنند و یا بی کیفیت هستند و بابت مطالبات خود از باشگاه شکایت می کنند! که نتیجه هر دو حالت نیز عموماً کسر امتیاز بلایی است که بر سر این دست تیم ها می آید.

 

حال اما سپیدرود پس از صعود به لیگ برتر فوتبال کشور تنها تیم سطح اول فوتبال کشور بود که در تاریخ خود بازیکن خارجی نداشت اما در دومین فصل حضور این تیم در لیگ برتر علی کریمی تصمیم به جذب چند بازیکن خارجی برای سپیدرود گرفت. تصمیمی که امیدواریم در نهایت منجر به اتفاقاتی مثبت برای این تیم شود و از بی کیفیت بودن و یا شکایت بخاطر عدم دریافت مطالبات همراه نباشد.

 

کریمی البته همواره ثابت کرده است که قابل نفوذ نیست و نمی توان بازیکنی بی کیفیت را به او اصطلاحاً قالب کرد و باید امیدوار بود که انتخاب های او برای جذب بازیکنان خارجی در سپیدرود، انتخاب هایی مثبت و کارگشا باشد.

 

رشت۲۰-

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت