به گزارش سپیدخبر به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، دو تیم فوتبال ملوان انزلی و همیاری ارومیه از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بانوان از ساعت ۱۱:۴۵ در ورزشگاه خانه جوان ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: سلما رضوی

کمک‌ها: انسیه خباز مافی نژاد، حبیبه رضوی و سحر ورمرزیاری

ناظر داوری: رقیه پرتوی

شاگردان مریم ایران‌دوست با ترکیب رها یزدانی، الهام عبدالرحمانی، یاسمن فرمانی، مژده وثوق، سپیده نزهتی، هاجر شاه ملک پور، معصومه حسرتی، مهسا پورمحمدیان، سمانه قاشیه، افسانه اقبال و سارا قمی پا به میدان گذاشتند.

ملوانان که در پایان هفته پنجم تیم سوم جدول هستند برای رسیدن به صدر جدول چاره‌ای جز پیروزی ندارند، شاگردان ایران‌دوست بازی را هجومی آغاز کردند و در نیمه نخست با دابل سارا قمی موفق شدند با نتیجه دو بر صفر راهی رختکن شوند.

بازی در نیمه دوم متعادل دنبال شد و حاصل این بازی متعادل چهار گل بود، ملوانان در این نیمه نیز دو بار دیگر توسط سارا قمی به گل دست‌یافتند تا با پوکر کاپیتان ملی‌پوش خود به برتری چهار بر دو دست یابند.

نتایج سایر دیدارهای هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بانوان:

راه یاب ملل مریوان ۷ – سپیدار مازندران ۰

پارس جنوبی بوشهر ۰ – شهرداری سیرجان ۴

شهرداری بم ۱۲ – آذرخش تهران ۰

پالایش گاز ایلام ۲ – خلیج‌فارس شیراز ۰

ذوب‌آهن اصفهان ۱ – سپاهان اصفهان ۱

به گزارش سپیدخبر، تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی در پایان هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بانوان با کسب ۱۳ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به راه یاب ملل در مکان سوم جدول جای گرفت، شهرداری بم با کسب ۱۸ امتیاز صدرنشین لیگ برتر بانوان است.

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت