January 17, 2021

بررسی اتفاقی عجیب طی آزمون استخدامی در یکی از مدارس رشت

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از مهر، روز گذشته انتشار خبری در یکی از سایت‌های محلی استان گیلان در زمینه برخورد نامناسب عوامل برگزار کننده آزمون استخدامی در تاریخ ۱۲ دی ماه امسال در یکی از مدارس شهرستان رشت با تعدادی از بانوان محجبه و مجبور کردن آنها به برداشتن چادر برای حضور در سالن آزمون، این اقدام سبب تشویش اذهان شد.

در همین راستا با معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفتگویی انجام دادیم که «جمیل عباسی غریب» اظهار کرد: این آزمون مربوط به آموزش و پرورش نبوده است.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون تنها مکان در اختیار برگزارکنندگان قرار گرفته است، گفت: این آزمون مربوط به آزمون استخدامی چند دستگاه دولتی بوده و متولیان امر برگزاری باید پاسخگوی اتفاقات رخ داده باشد.

وی با بیان اینکه این نوع برخورد پسندیده نیست، تأکید کرد: ما از قوانین برگزاری این آزمون اطلاعی نداریم اما عوامل اجرایی تابع قوانین سازمان برگزار کننده آزمون هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش همچنین گفت: با توجه به اینکه این نوع برخورد در سایر محل‌های آزمون مشاهده نشده احتمال دارد برخورد سلیقه‌ای یا ناشی از بد فهمیدن قوانین از سوی عوامل برگزار کننده آزمون رخ داده باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها