اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، معین حسن‌زاده: پاندمی کرونا بزرگترین آسیب را به فعالین اقتصادی وارد کرد و یکی از استان‌هایی که بیشترین آسیب را به خود دید استان گیلان و فعالین اقتصادی آن بود.

از آغاز پاندمی ویروس منحوس کرونا تا به امروز برگزار کنندگان بومی نمایشگاه‌ها در گیلان با محدودیت‌های فراوانی روبرو بوده‌اند و عملاً بسیاری از آن‌ها نتوانسته‌اند حتی یک دوره نمایشگاه در رشت برگزار کنند و طی چهار سال گذشته دچار بحران‌هایی جدی شده‌اند.

امسال نیز با توجه به تقارن ماه‌های محرم الحرام و صفر با فصل تابستان فرصت برگزاری نمایشگاه در رشت عملاً از دست رفت و می‌توان به جرات گفت طی ۴ سال گذشته تعداد نمایشگاه‌های برگزار شده در سطح شهر رشت به بیش از انگشتان دو دست نمی‌رسد.

حال اما یک شرکت غیربومی با تبلیغ در فضای مجازی به دنبال برگزاری نمایشگاهی ۶۰ غرفه‌ای در شهر رشت است.

البته عجیب است که این شرکت غیربومی حتی با خیابان‌ها و محله‌های رشت نیز آشنا نیست و آدرس محل برگزاری نمایشگاه را میدان شهرداری ورودی پارک شهر (محتشم) معرفی کرده است!

در چنین شرایطی باید از مسئولین شهرداری رشت، سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری، فرمانداری و سایر عوامل ذی‌ربط پرسید که با چه منطقی مجوز برگزاری نمایشگاه به شرکت‌های غیربومی داده می‌شود، اما شرکت‌ها و مجریان تبلیغاتی بومی شهر رشت و استان گیلان از این امر محروم هستند؟!

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت