رحیم شوقی ظهر یکشنبه در یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت اظهار کرد: در ابتدای سال گذشته تا اواخر پاییز آسفالت معابر شهری علی الخصوص در مناطق کم برخوردار از روند خوبی برخوردار بود.

به گزارش غیرمنتظره،  وی با بیان اینکه بعد از بازگشایی کارخانه آسفالت که مدتی به دلایلی تعطیل شده بود نتوانستیم تاکنون مجوزی برای اجرای عملیات آسفالت دریافت کنیم، افزود: با تمام توان تا پایان شهریور عملیات روکش گسترده آسفالت در مناطق پنج گانه اجرایی خواهد شد

شهردار رشت تصریح کرد: اجرای آسفالت مطالبه به حق شهروندان و یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه مدیریت شهری است و امیدواریم با اجرایی شدن عملیات آسفالت شاهد ایجاد رضایت همگانی باشیم.

وی با اشاره به بررسی اثرگذاری گزارشات واصله سامانه ۱۳۷ و نشست با مدیران مناطق و مسؤولین این سامانه ادامه داد: یکی از شاخصه‌های مدیران شهرداری نحوه برخورد آنها در پاسخگویی به پیام‌های شهروندان است که در ارزیابی مدیران تأثیر دارد لذا تجربه ثابت کرده اگر ظرفیت مردمی در کنار مدیران قرار گیرد، اتفاقات خوبی در حوزه اداره شهر روی می‌دهد.

شوقی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم از مبانی مدیریت در اسلام است، اضافه کرد: بخش گزارش‌های تخلفات در شهرداری رشت در سامانه ارتباط مردمی با اهمیت بیشتری قرار گرفته و از این بخش از سامانه رونمایی می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت