گروه : سیاسی

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از ایسنا، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه طی سخنانی در یازدهمین همایش غزه، نماد مقاومت یادواره سید الشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شروع نهضت اسلامی با سخن امام (ره) در ارتباط با موضوع فلسطین همزمان است، این موضوع اصلی از آن زمان تا الان موضوع اول انقلاب اسلامی است. تا وقتی امام زنده بودند موضوع فلسطین مساله اول ایشان بود و قریب ۳۴ سال است امام حاضر انقلاب مقام معظم رهبری موضوع اول را فلسطین می‌دانند.

بخش‌هایی از اظهارات سردار فدوی را در ادامه می‌خوانید:

خبیثان عالم در ۱۰ سال اول ما را درگیر جنگی کردند که به میزان لازم فرصت را از ما گرفت که به موضوع فلسطین بپردازیم، اما در ۳۰ و چند سال امامت رهبری به این مساله پرداختیم و آن را به صورت اعلامی هم فریاد زدیم.

دو سوم کل ارتش صهیونیست‌ها در کرانه باختری زمین گیر هستند و در آنجا صرفا گروه‌های تاریخی فلسطین نیستند که عمل می‌کنند. تک تک فلسطینی‌ها احساس تکلیف کرده و عمل می‌کنند. خدا را شکر اسبابی وجود دارد و خبیثان نمی‌توانند کاری کنند که اخبار منتشر نشود.

قطعا این رژیم جعلی صهیونیست که هیچ ربطی به دین حضرت موسی ندارد از بین می‌رود. زمان آن را مردم مسلمان و در راس همه مسلمانان فلسطین تعیین کننده هستند. باید مترصد این باشیم که بیشترین سهم در از بین رفتن داشته باشیم، زیرا به میزانی که سهم داشته باشیم خدا عنایت می‌کند.
سپاه مفتخر است برای این موضوع اصلی اسلام که امامین انقلاب آن را تکرار کردند همه جانبه پای کار بوده و هست تا به تکلیفش عمل کند. توانمندی‌های انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به میزانی است که تکلیف را قرآن مشخص کرده و این تکلیف به عنایت حضرت امام روی سینه پاسداران با آرم سپاه آمده است.

ما اطمینان می‌دهیم، حتی ۲۴ ساعت را از دست ندادیم برای این که استطاعت و قوه خود را زیاد کنیم، قطعا امروز ما با دیروز متقاوت است. روند مستمر و با شتابی است که با سرعت جلو می‌رود آنچه دشمنان از ما می‌دانند قلیل است نسبت به آنچه نمی‌دانند.

زمان زیادی نگذشته که کشور‌های زیادی از جمله کشور‌هایی که خود را در راس دنیا می‌دانستند درخواست کننده هستند که به آن‌ها توانمندی نظامی دهیم. ان شاءالله خیلی زود حتی پیرترین پیرمرد‌های ما به چشم خود می‌بینند این جرثومه فساد از بین می‌رود. ما می‌خواهیم سرمنشاء این فساد از بین برود. او به اتکای شیطان بزرگ اقدام می‌کند شیطان بزرگ هم از بین می‌رود.

الان به لحاظ این که خباثت‌های زیادی در این چند سال کردند به بهانه کرونا ذهن‌ها و چشم‌های خیلی از جوانان ما را با تعطیلی ۱۰۰ درصدی مدارس و دانشگاه‌ها معطوف به فضای مجازی کردند، هر روز پهنای باند اینترنت اضافه شد، فکر می‌کردند، چون ۳ سال روی ذهن بچه‌های ما کار کردند اگر دستور دیگری دهند گوش می‌دهند، اما معطوف خبائث آن‌ها نشد و معطوف جبهه حق انقلاب اسلامی ماند.

آنچه می‌خواستند در ایران به وجود آورند در تل آویو و حیفا به وجود آمد. چه باک داریم که در جبهه حق باشیم و از مظلومان دنیا دفاع کنیم. دستور اسلام است و در قانون جمهوری اسلامی با صراحت تاکید شده است. اعتقادی و عملی براساس قوانین جمهوری اسلامی باید این کار را کنیم.

در ۱۲۰ روز در ایران چه کسانی خودشان را لو دادند. در دنیای اسلامی هم همین طور است باید مواظب بود. فلسطین و مردم فلسطین بیدارند به طور کامل به بصیرت رسیده اند خودکار شده اند و می‌فهمند تکلیف شان چیست. در ماه گذشته در کرانه باختری با این موضوع مواجه هستیم.

در این ایام آماده می‌شویم که امسال چهل و پنجمین جشن پیروزی انقلاب را در ۲۲ بهمن جشن بگیریم. امسال به خاطر خباثت‌هایی که کردند مردم ۲۲ بهمنی رقم می‌زنند که بی نظیر باشد، ۴۴ سال تمام شد در پس تصرف لانه جاسوسی آمریکا در ایران، امام (ره) در جمع دانشجویان گفتند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. اکنون ۴۴ سال می‌گذرد که آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند اگر یک انقلاب بدست آورده بود گوش دنیا را کر کرده بود.

ما خودمان در این ۴۴ سال دیدیم قطعا در هر جای دنیای اسلام در فلسطین این پیروزی باید بدست آید. خدا را شکر این یعنی اینکه راه درستی است و با سرعت باید ادامه داد تا پیروی حاصل شود. پیروزی انقلاب خیلی مهم بود، اما وعده خدا حق است. مساله فلسطین هم به پیروزی نهایی باید ختم شود و ان شاءالله در فلسطین هم اتفاق می‌افتد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت