علیرضا بیگی نماینده‌ی مجلس طی نامه‌ای خطاب به هیأت‌نظارت بر رفتار نمایندگان، پیرامون دریافت‌کنندگان شاسی‌بلند، انتشار برخی اخبار درمورد نقش‌آفرینی معاون‌ سابق ‌اجرایی مجلس در این ماجرا را تکذیب کرد و گفت: غفاری معاون اجرایی مجلس بخاطر این زد و بند با عزل شده است.

به گزارش غیرمنتظره،  علیرضا بیگی نماینده‌ی مجلس طی نامه‌ای خطاب به هیأت‌نظارت بر رفتار نمایندگان، پیرامون دریافت‌کنندگان شاسی‌بلند، انتشار برخی اخبار درمورد نقش‌آفرینی معاون‌ سابق ‌اجرایی مجلس در این ماجرا را تکذیب کرد و گفت: غفاری معاون اجرایی مجلس بخاطر این زد و بند با عزل شده است.

بیگی در بخشی از این نامه تصریح کرده است: آقای دکتر نیکزاد در تاریخ ۱۴.۲.۲.۶ طی تماسی تلفنی، به بنده اظهار نمودند که شما اطلاع داشتید که این موضوع را پیگیری نمودیم و متوقف کردیم، چرا مجددا آن را مطرح نمودید؟! لازم به ذکر است ایشان عنوان نمودند که آقای غفاری (معاون اجرایی مجلس) بخاطر همین زد و بند با آقای حسینیان (رابط پارلمانی بهمن خودرو) عزل شده و از من خواستند که در خصوص مطالب اظهار شده پیرامون مسئولیت هیئت رئیسه، تکذیبیه صادر کنم که مورد قبول بنده قرار نگرفت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت