گروه : تیتر دو , سیاسی

به گزارش غیرمنتظره،  غلامحسن اسلامی صدر که چند ماهی است پست فرمانداری قزوین را تجربه می‌کند به عنوان چهره‌ای شاخص در عدالت خواهی، مبارزه با فساد، رانت خواری، تلاشگری برجسته در افشاگری پرونده‌های تغییر کاربری غیرمجاز و فساد در اراضی موسوم به هفت‌سنگان و نیاوران شهر قزوین را در پرونده خود و در فضای مجازی شخصی دارد و در همین رابطه روانه زندان شده است. بیش از ۱۴ حزب و تشکل مردمی و گروه‌های عمومی با انتشار بیانیه‌ای خواستار آزادی وی از زندان شده‌اند.

تجمعات مردمی در اعتراض به زندانی شدن فرماندار قزوینفرماندار قزوین

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: خبر زندانی شدن غلامحسن اسلامی صدر فرماندار قزوین که هفته گذشته به اتهام نشر اکاذیب دستگیر و روانه زندان شد، موجب حیرت اذهان عمومی در استان قزوین شده و شبهات و ابهاماتی را برای افکار عمومی در پی داشته است.

همزمان نیز اعتراضات و تجمعات مردمی و احزاب و گروه‌ها در مقابل دادگستری این شهر را به وجود آورده است.

غلامحسن اسلامی صدر که چند ماهی است پست فرمانداری قزوین را تجربه می‌کند به عنوان چهره‌ای شاخص در عدالت خواهی، مبارزه با فساد، رانت خواری، تلاشگری برجسته در افشاگری پرونده‌های تغییر کاربری غیرمجاز و فساد در اراضی موسوم به هفت‌سنگان و نیاوران شهر قزوین را در پرونده خود و در فضای مجازی شخصی دارد و در همین رابطه روانه زندان شده است. بیش از ۱۴ حزب و تشکل مردمی و گروه‌های عمومی با انتشار بیانیه‌ای خواستار آزادی وی از زندان شده‌اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت