به گزارش غیرمنتظره، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه حملات لفظی و بدگویی درباره «جو بایدن»‌ رئیس جمهور کنونی این کشور، مدعی شد او تا انتخابات ۲۰۲۴ زنده نمی‌ماند.

ترامپ بامداد پنجشنبه در مصاحبه با «تاکر کارلسون» مجری سابق شبکه‌های سی‌ان‌ان و فاکس‌نیوز، با بیان اینکه بایدن از تمام جنبه‌های جسمی و روحی ضعیف شده، گفت: «فکر نمی‌کنم او تا آن زمان دوام بیاورد».

وی در این‌باره توضیح داد: «به نظر من، او از نظر ذهنی ضعیف‌تر از بدنی است… وقتی راه می‌رود، نمی‌تواند پاهایش را از روی زمین بلند کند. در ساحل، نمی‌تواند صندلی آفتاب‌گیری را بلند کند. او حتی نمی‌تواند روی شن‌ها راه برود، آنقدرها هم سخت نیست».

این تاجر و سیاستمدار آمریکایی در ادامه بار دیگر موضوع جنگ اوکراین و روسیه را وسط کشیده و تاکید کرد که رئیس جمهور کنونی آمریکا قادر به حل این بحران نخواهد بود.

ترامپ در این‌باره اظهار داشت: «من فکر نمی‌کنم او (بایدن) بتواند این کار را (حل بحران اوکراین) انجام دهد زیرا او بی‌کفایت است. ایالات متحده شدیدا در جنگ اوکراین درگیر شده است».

وی با تکرار ادعای توانمندی خود برای پایان دادن به جنگ اوکراین، افزود: «وظیفه رئیس جمهور این است که کشور را از بحران اوکراین خارج کند، اما بایدن ترجیح می‌دهد در ساحل از او عکس بگیرند. اما من فورا به این درگیری پایان می‌دهم و کار بسیار آسانی هم خواهد بود».

رئیس جمهور سابق آمریکا پیش از این نیز گفته بود، در زمانی که واشنگتن باید تنش‌ها را با مسکو کاهش می‌داد، دموکرات‌ها با دروغ‌پردازی درباره ارتباط وی با روسیه جرقه جنگ نیابتی با این کشور را زدند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت