گروه : تیتر یک , سیاسی

بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد رسـیدگی به لایحه یک فوریتی حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب و حمایت سرمایه اجتماعی طبق اصل ۸۵ قانون اساسی در دستور کار صحن مجلس قرار گرفت.

به گزارش غیرمنتظره، مجلس شورای اسلامی این هفته در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (۲۲، ۲۳ و ۲۴ مرداد)‌ جلسه علنی دارد و طبق اعلام دستور هفتگی جلسات، ادامه رسیدگی به طرح تأمین مالی و جهش تولید از طریق اصلاح قوانین حداکثر از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و رفع موانع تولیدی و رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور نخستین دستور هفته است.

طرح دوفوریتی اصلاح ماده (۵) قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی، طرح دوفوریتی کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی، لایحه یک فوریتی پیشگیری از آسیب دیدگی زنان در برابر سوء رفتار و بررسی تقاضای دوفوریت در مورد طرح اصلاح قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور در دستور کار این هفته جلسات علنی مجلس است.

نمایندگان مجلس این هفته، لایحه دوفوریتی ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی (کولبری و ملوانی) را بررسی می کنند و طرح یک فوریتی حمایت از گزارشگران فساد ارجاعی از شورای نگهبان، طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور، طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و طرح تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش نیز در دستور کار این هفته صحن علنی مجلس قرار دارد.

در این هفته قرار است طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد و بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد رسـیدگی به لایحه یک فوریتی حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب طبق اصل ۸۵ قانون اساسی توسط نمایندگان بررسی شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت