January 20, 2021

کرونا ویروس

تلاش‌های شبانه روزی معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی منطقه دو برای پیشبرد پروژه بهسازی بازار رشت

به گزارش غیرمنتظره، سرپرست منطقه دو شهرداری رشت با اشاره به اجرای پروژه بهسازی بازار رشت اظهار داشت: این پروژه یکی از بزرگترین پروژه‌های در دست اجرای شهر رشت است که فاز اجرایی آن از اوایل سال جاری آغاز شد.

یوسف یزدانی به توقف پروژه بازار در مقاطع مختلف سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: اجرای این پروژه مجددا پس از بازار شهریور ماه – که بازار به خاطر نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس پرتردد بود- آغاز شد و در تعطیلی اجباری بازار -به دلیل محدودیت‌های کرونایی- به صورت شبانه روزی دنبال شد.

وی در ادامه به تشریح پروژه بهسازی بازار پرداخت و گفت: این پروژه که در حال حاضر در حال اجراست دارای ۴ فاز تعویض کابل مستهلک ۲۰ کیلو ولت برق، عملیات لوله‌گذاری شبکه جمع آوری و انتقال آبهای سطحی و فاضلاب، اجرای عملیات لوله‌گذاری و نصب هیدرانت آتش نشانی و اجرای عملیات کفپوش است.

سرپرست منطقه دو شهرداری رشت با اشاره به ایمن شدن بازار پس از انجام پروژه، بیان داشت: همه ما به ارزش اقتصادی و تاریخی بازار رشت واقفیم. بازار، یکی از استراتژیک‌ترین نقاط گیلان است که علاوه بر اهمیت اقتصادی با داشتن کاروانسراها و راسته‌های مختلف از جذابیت‌های گردشگری خاصی برخوردار است و این موارد نیاز به افزایش امنیت این منطقه را بیشتر می‌کند.

یزدانی در پایان ضمن تشکر از صبوری شهروندان و بازاریان در مدت زمان انجام پروژه، گفت: برای پیشگیری از آسیب‌های احتمالی به بازار و کسبه، جلسات زیادی با رییس اتاق اصناف، ادارات ذیربط و معتمدین بازار برگزار شد و بدون تردید اجرای این پروژه به نفع شهر رشت، بازار و کسبه خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها