به گزارش سپیدخبر،تیم سازندگان برنامه تلویزیونی آسیا ۲۰۱۹، تیم جوانی هستند و این جوانی و استفاده از عنصر خلاقیت، دیگر دلیل اصلی موفقیت این برنامه است. محمدحسین میثاقی که حالا از همیشه فعال‌تر شده اطلاعات عمومی بالایی در حوزه ورزش فوتبال دارد، مجری و هدایت‌کننده اصلی این برنامه است.

 

از جمله ویژگی‌های اصلی میثاقی، ریتم تند اجرای اوست که تناسب خوبی هم با فضای ورزش و فوتبال دارد و به اصطلاح، حوصله مخاطبانش را سر نمی‌برد. میثاقی قبل از شروع هر مسابقه ورزشی، اطلاعاتی قابل توجه از هر دو تیم و بازیکنان آن می‌دهد و تحلیل‌های شخصی‌اش هم شنیدنی است؛ او همچنین در گفت‌وگو با کارشناسانی چون مجید جلالی و امیر حاج‌رضایی که همه از پیشکسوتان فوتبال کشور هستند، ضمن رعایت شرط ادب، تعامل خوبی برقرار می‌کند و به همان اندازه که حفظ ریتم برنامه برایش مهم است، به آنها هم اجازه صحبت کردن می‌دهد.

 

این تحلیل‌های مطرح شده در قبل از شروع مسابقه و نیز بین دو نیمه، به هر مخاطبی که قدری علاقه‌مند به دنیای فوتبال باشد اجازه می‌دهد احاطه بیشتری پیدا و دانش‌اش را تقویت کند. در واقع صحبت‌های کارشناسی آسیا ۲۰۱۹ نه تنها حوصله‌سربر نیستند، بلکه اطلاعات مفیدی هم به مخاطب می‌دهند و از این حیث جالب توجه هستند

 

 

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت