October 20, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

خانم ۴۱ ساله فروشنده ۷۰ تن آرد یارانه‌ای روانه زندان شد

به گزارش غیرمنتظره، جانشین فرمامده انتظامی استان از دستگیری متصدی یک واحد صنفی قنادی در شهرستان رشت که در قالب نانوایی نسبت به دریافت ۷۰ تن آرد یارانه‌ای و فروش آن در بازار آزاد اقدام کرده بود، خبر داد.

سرهنگ “حسین حسن‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات صنفی اظهار داشت: تلاش‌های پلیس در خصوص اصناف به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی، ساماندهی صنوف و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی است.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در پی رصد فعالیت واحدهای صنفی، تحقیقات نامحسوس و استعلامات صورت گرفته از اتحادیه و اتاق اصناف متوجه شدند، متصدی یک واحد صنفی قنادی ۲ سال است که در قالب تهیه نان حجیم نسبت به دریافت آرد یارانه‌ای اقدام می‌کند افزود: فرد مورد نظر در این مدت پس از دریافت ۷۰ تن آرد‌ یارانه‌ای، آنها را در بازار آزاد به فروش می‌رساند و نان حجیم را از سایر واحد‌های خبازی برای فروش در واحد صنفی خود خریداری می‌کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان به تشکیل پرونده در این خصوص اشاره کرد و گفت: متهم که خانمی ۴۱ ساله است برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و به اتهام تحصیل مال نامشروع از طریق سوء استفاده از امتیازات دولتی روانه زندان شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در پایان بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با افراد سودجو تاکید کرد و اذعان داشت: پلیس با تمام توان برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند و شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

لازم به ذکر است اداره نظارت بر اماکن عمومی استان گیلان بتازگی ۴۰ تن آرد یارانه ای را نیز کشف نموده بودند که این موضوع جدیت این اداره با مدیریت سرهنگ علی حیدرخواه و زیر مجموعه را در برخورد با تخلفات صنفی علی الخصوص مواردی که با معیشت مردم در ارتباط است نشان میدهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی