October 22, 2020

خانه یک و نیم میلیارد تومانی هدیه یک پیمانکار به پسر عضو شورا!

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که چندی پیش یک پیمانکار فعال در حوزه شهرداری‌ها به جهت دخالت در روند دو پروژه مبلغی حدود یک و نیم میلیارد تومان به فرزند یک عضو شورا می‌دهد تا با این مبلغ خانه‌ای برای خود خریداری کند.

پسر این عضو شورا که در آن زمان جایگاهی برای خود دست و پا کرده و به دفتر شهردار نیز رفت و آمد داشت علاوه بر دلالی برای پیمانکاران برای برخی مدیران نیز پست و سمت تهیه می‌کرد! به‌گونه‌ای که با دریافت مبالغی حاضر به «شانه بوسی» شهردار می‌شد تا فردی را عزل کرد و فردی دیگر را به‌جای او بنشاند!

این فرد که در گذشته سابقه و کارنامه خوبی را نداشته[۱]، پس از حضور مجدد پدرش در شورای شهر برای خود نان و نامی دست و پا کرده و بجای پادویی ستاد انتخاباتی نمایندگان مجلس اکنون به‌افتخار پادویی پیمانکاران شهرداری نائل شده است!

[۱] احتمالاً به‌زودی در خصوص گذشته این فرد و اتفاقات رخ داده در زندگی وی صحبت به میان خواهد آمد.

در پایان این افتخار بزرگ را به این نوجوانِ به سیاست فرو شده که پیش از این برخی رسانه‌ها او را «آویزان» خطاب می‌کردند، تبریک گفته و تأکید می‌شود روند به دست آمدن دارایی‌های اطرافیان اعضای شوراها در استان گیلان و سطح کشور به‌صورت کامل بررسی شده و در خصوص آن با شفافیت صحبت به میان خواهد آمد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها