September 18, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

خودسوزی ، آخرین راه جوان رشتی برای پایان اختلافات خانوادگی

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تهران نیوز، شهرام مومنی رییس سازمان آتش‌نشانی رشت از اعزام دو دستگاه خودروی اطفایی بهمراه ۱۶ آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه خبر داد.

وی با بیان اینکه بر اثر اختلافات خانوادگی احتمال خودسوزی و تخریب وجود داشت سریعا تیم های نجات و اطفایی نسبت به اجرای عملیات نجات اقدام کردند.

مومنی با بیان اینکه با همکاری تیم آتش نشانان نسبت به پیشگیری از تجمع شهروندان در محل حادثه و نیز مشاوره مرد جوان اقدام لازم صورت گرفت، ادامه داد: با توجه به ریختن بنزین از سوی فرد مورد نظر بر روی خود و خودروی سواری و احتمال خودسوزی مرد جوان بحمدالله عملیات موفقیت آمیز توسط تیم نجات و اطفای آتش نشانان انجام گرفت و مرد جوان خود را به آتش نشانان سپرد.

گفتنی است: خوشبختانه در این حادثه مرد جوان آسیبی ندید و تیم های اطفایی پس از ایمن سازی محل حادثه به ایستگاههای مربوطه بازگشتند.

شایان ذکر است: در هیچ زمانی تخریب و خودکشی عاملی برای اصلاح و رسیدن به زندگی ایده آل نبوده و نخواهد بود در این مواقع که احتمال آن می رود برای هر شخصی پیش آید توصیه می شود افراد خود را به مشاورین مجرب روانشناسی بسپارند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی