سید سامان خوش کلام نایب رئیس اتحادیه میوه و تره بار رشت گفت: همواره عرضه را در سطح شهر رشت بالا و قیمت را پایین نگه داشته ایم.

به گزارش غیرمنتظره،  ایران تحلیل، سید سامان خوش کلام، نایب رئیس اتحادیه صنف میوه و تره بار رشت و انباردار میدان میوه و تره بار آزادی گفت: در شهر رشت همواره عرضه را بالا و قیمت را پایین نگه داشته ایم. ما بسیاری از محصولات کشاورزی گیلان را از استان های دیگر وارد می کنیم اما قیمت در شهر رشت نسبت به بسیاری از استان ها مناسب تر است و این برنامه ای بود که هیئت مدیره با افزایش تولید روزانه میوه در میدان آزادی و ولیعصر (عج) طراحی کرد. .
بزرگترین بازار عرضه میوه و تره بار در گیلان که دارای محصولات متنوع از سراسر کشور با قیمت مناسب است روزانه بخش زیادی از نیاز مرکز استان و شهرستان های اطراف از جمله رشت، خمام، لشت نشاء، خوخبیجار، کوچ اصفهان و حتی رامسر. میدان بزرگ آزادی رشت با مساحتی حدود ۶ هکتار البته مرکز دیگری در رشت در احمد گوراب به نام ولیعصر با مساحتی حدود ۲ هکتار در تامین میوه و تره بار مرکز استان موثر است. میدان میوه و تره بار آزادی در سال ۱۳۷۱ توسط افراد خوشنام از دل بازار در کنار انبارداران خوش نام راه اندازی شد و تا به امروز این میدان همچنان در تلاش است تا مهمترین نیاز مردم استان را در میدان میوه با همین رفتار و اخلاق مشتری مداری. و برای تهیه میوه و سبزیجات. افرادی مانند ابراهیم حسنی که بیش از ۲۰ سال ریاست اتحادیه صنف میوه و تره بار شهرستان رشت را برعهده دارد به همراه سایر کشاورزان سرشناس که ریشه در این حرفه دارند، سعی در تولید مواد غذایی اساسی و حیاتی برای مردم به صورت روزانه در بازار بزرگ سرپوشیده آرامش خاطر و امنیت غذایی شهروندان را فراهم کرده و در کنار این مهم در اشتغال و کارآفرینی استان ایفاگر نقش بسزایی داشته باشید. با توجه به نزدیک بودن دور جدید انتخابات اتحادیه صنف میوه و تره بار شهرستان رشت که ۲۶ اردیبهشت این ماه برگزار می شود. با «سید سامان خوش کلام» به گفت وگو نشستیم. وی در دوره جاری و قبل نایب رئیس اتحادیه بوده است اما خودش می گوید به دلیل محدودیت های قانونی امکان حضور بیشتر از دو دوره وجود ندارد اما من برای بازرس اتحادیه ثبت نام کرده ام. اتحاد. اتصال.

برخی مشاغل بدون نظارت امنیت شغلی و اقتصادی این شهر را تهدید می کنند

سید سامان خوش کلام در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: ابتدا باید از تجربیات ارزنده ایثارگرانی که با تلاش و کوشش و کسب تجربه در طول چندین دهه مدیریت میدان آزادی و ولیعصر را به دست آورده اند و به ما سپرده اند، استفاده کنیم. باشند در میدان میوه و تره بار آزادی رشت هر روز با تولید بالا و قیمت مناسب مواجه هستیم در حالی که گیلان قطب کشاورزی کشور است اما در بیشتر محصولات کشاورزی و صیفی جات وارداتی از استان های دیگر به دلیل برنامه ریزی رئیس و اعضای هیئت مدیره اتحادیه با همکاران شرکت میدان بار آزادی و میدان ولیعصر ما را همراهی کرده است که قیمت های روز ما را نسبت به بسیاری از استان های دیگر مناسب تر و مقرون به صرفه تر کرده است.
ابتدا می خواستم با این موضوع صحبت را شروع کنم که اتفاق بزرگی است زیرا عرضه، توزیع و قیمت برای مردم بسیار مهم است و این اتفاق در میدان آزادی رشت، میدان ولیعصر و البته روابط ما افتاد. همکاران دارای مجوز و مجوز با همکاران میدان ولیعصر احمد گوراب بسیار صمیمی و هماهنگ با یکدیگر حرکت می کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت