افراد متخلف جلب و کار تحقیقی از آنان انجام شد و هم‌اکنون یک عضو شورای شهر و ۲ نفر دیگر از کارکنان شهرداری در بازداشت هستند و احتمال اینکه افراد دیگری هم مرتکب فساد‌ مالی شده باشند بسیار محتمل است.

رئیس دادگستری نور با اشاره به بازداشت یک عضو شورا و ۲ نفر از کارکنان شهرداری این شهر خطه غربی مازندران گفت: با ادامه تحقیقات افزایش آمار متهمان در این پرونده محتمل است.
به گزارش غیرمنتظره،  عبدالصالح اکبرپور افزود: از مدت‌ها پیش سرنخ‌هایی از فساد‌های مالی در بدنه شهرداری و شورای شهر نور وجود داشت، اما به منظور حصول اطمینان بیشتر حساب‌های افراد مدنظر بررسی شد.
وی توضیح داد: در بررسی‌ها رد و بدل‌های مالی برخی از این افراد مرتبط با شهرداری که با عنوان‌هایی از جمله پیمانکار با شهرداری فعالیت می‌کردند و با افرادی در شهرداری و شورای شهر ارتباط داشتند، را متوجه شدیم.
رئیس دادگستری نور گفت: این موضوع در دست پیگیری قرار گرفت و افراد متخلف جلب و کار تحقیقی از آنان انجام شد و هم‌اکنون یک عضو شورای شهر و ۲ نفر دیگر از کارکنان شهرداری در بازداشت هستند و احتمال اینکه افراد دیگری هم مرتکب چنین تخلفی شده باشند بسیار محتمل است.
اکبرپور افزود: البته یکی از افراد بازداشت شده در گذشته هم سابقه تخلف و دستگیری داشته است.
شهرستان ۱۲۵ هزار نفری نور واقع در غرب مازندران، دست کم ۲۲۰ روستا و پنج نقطه شهری شامل رویان، نور، چمستان، بلده و ایزد شهراست.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت