October 23, 2020

دوران سرپرستی عطایی، زمانی برای تمرین اعتماد به نیروهای بدنه شهرداری

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از رشت۲۰؛ پس از برکناری ناصر حاج محمدی از شهرداری رشت اعضای شورای شهر یکی از نیروهای رسمی شهرداری رشت را طبق قانون به‌عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب کردند.

از میان دو تن از نیروهای رسمی شهرداری، ناصر عطایی به‌عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب شد، این فرصتی دیگر برای تمرین یادگیری اعتماد به نیروهای بدنه شهرداری است، فارغ از اینکه کدام‌یک از نیروهای شهرداری به‌عنوان سرپرست شهرداری انتخاب‌شده است، این بخش از ماجرا که هدایت امور شهرداری در ید اختیار یکی از نیروهای داخلی شهرداری رشت باشد نکته‌ای امیدوارکننده است.

اگرچه اعضای شورا گزینه‌ای جز انتخاب نیروی داخلی شهرداری را نداشتند، اما از این به بعد تا زمان روی کار آمدن شهردار بعدی رشت می‌توان تمرین کرد که اعتماد به نیروهای توانمند داخلی ممکن است به اتفاقاتی مثبت منجر شود.

از سوی دیگر انتخاب عطایی باتجربه به‌عنوان سرپرست شهرداری رشت نکته‌ای بسیار قابل‌توجه است. وی که در کارنامه خود شهرداری رستم‌آباد، رودبار و منطقه یک شهرداری رشت را در کارنامه دارد با کوله‌باری از تجربه در این روزهای سخت وارد عمل شده است.

قطعاً همان‌طور که سرپرست شهرداری رشت بارها بر آن تأکید کرده است، دوران سرپرستی شهرداری رشت می‌تواند دوران شکوفایی شهرداری باشد، این اما بستگی جدی به رفتار شورایی، اجتماعی و شورایی خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها