به گزارش غیرمنتظره و به نقل از روابط عمومی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان، مسابقات قهرمانی استان گیلان، دومین دوره کاسپین کاپ، گرامیداشت ۸۰۰۰ شهید استان گیلان با حضور ۲۷۰ ورزشکار در سالن ۶ هزار نفری رشت برگزار شد.

در این مسابقات در رشته فیزیک؛ تیم ژنتیک رشت ۳۷ امتیاز رده نخست، تیم اکسیر رشت ۳۱ امتیاز رده دوم و نامجوی انزلی با ۲۲ امتیاز رده سوم را به دست آوردند.

همچنین در رشته فیزیک کلاسیک؛ تیم مستر کات با ۲۳ امتیاز رتبه نخست، تیم دیلمان رشت با ۱۸ امتیاز رتبه دوم و تیم فرهنگ لاهیجان با ۱۶ امتیاز رتبه سوم را به دست آوردند.

در رشته بادی کلاسیک؛ تیم داتیس با ۲۵ امتیاز، تیم مدرسه قدیمی با ۱۷ امتیاز و تیم اکسیر با ۱۶ امتیاز رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته پرورش اندام؛ تیم مهران رحیمیان با ۳۷ امتیاز رتبه نخست، تیم مدرسه قدیمی با ۳۰ امتیاز رتبه دوم و تیم آکادمی محمود با ۲۵ امتیاز رتبه سوم را به دست آوردند.

در اورال (قهرمان قهرمانان) نیز در اورال فیزیک امین اقبالی، در اورال فیزیک کلاسیک و همچنین اورال بادی کلاسیک ساسان احمد نژاد و در اورال پرورش اندام پیمان غدیری رتبه‌های برتر را به دست آوردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت