رئیس‌جمهور با بیان اینکه همواره باید قدردان قهرمانان ملی بود، گفت: تمام مزایایی که برای ورزشکاران و مدال‌آوران المپیک درنظر گرفته می‌شود باید برای پاراالمپیکی‌ها نیز درنظر گرفته شود.

به گزارش غیرمنتظره،  حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور در مراسم تجلیل از قهرمانان مدال آور ورزش کشور که در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهارداشت: همه تجهیزات ورزشی که برای تمرین ورزشکاران لازم است و در تمام رشته‌های ورزشی باید به روز شود.

وی با تاکید بر اینکه تمام مزایایی که برای ورزشکاران و مدال‌آوران المپیک در نظر گرفته می‌شود باید برای پاراالمپیکی‌ها نیز در نظر گرفته شود، گفت: باید از مقام قهرمانان که تلاش کردند و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درآوردند، تقدیر و تشکر کرد.

رئیس جمهور با بیان اینکه گسترش ورزش در جامعه موجب از بین رفتن خمودگی، بی‌نشاطی و گسترش آن موجب نشاط اجتماعی و ایجاد امید در جامعه می‌شود، ادامه داد: همواره باید قدردان قهرمانان ملی بود، این وظیفه همگان است.

رئیسی افزود: وظیفه قهرمانان این است که در جایگاه قهرمانی سعی در افزودن بر خود کنند، در یک نقطه توقف نکنند. در جهت دانش‌افزایی و در جهت دستیابی به تکنیک و فن تلاش کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت