July 2, 2022

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

رئیس هیئت فوتبال گیلان در مورد عزیزی خادم: ایشان تشکیلاتی بیرون از فدراسیون فوتبال داشته‌اند!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از خبر ورزشی، در روزی که توجه اهالی فوتبال به برگزاری هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر و رقابت فشرده‌ای که میان استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی، شرایط بحرانی سپاهان و تراکتور و تلاش پایین جدولی‌ها برای نیفتادن جلب بود، جلسه مهمی برای تعیین سرنوشت فوتبال ایران در تهران جریان داشت و در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد؛ جایی که اعضای مجمع فدراسیون فوتبال (روسای هیئت‌های فوتبال سراسر کشور) دورهم جمع شده بودند تا دلایل اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال برای عزل موقت عزیزی خادم را بشوند. در همین رابطه با قربانعلی الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان، مصاحبه‌ای انجام داد که بخش‌هایی از آن را در زیر می‌خوانید:

 

*همه نشستند و نقطه نظرات خودشان را گفتند. بچه‌ها (روسای هیئت‎‌های فوتبال) سؤالات و ابهاماتی داشتند که اعضای هیئت‌رئیسه هم پاسخ دادند. گفتند به این تصمیم رسیدیم که ایشان را کنار بگذاریم. گفتند که شما این اختیار را به ما داده‌اید.

 

*در ابتدا سؤال داشتند که چرا قبلاً مطرح نکردید. آن‌ها هم دلایلشان را مطرح کردند. می‌گفتند تیم ملی بازی داشت و صلاح نبود این موضوع را مطرح کنیم. بعد از یازده ماه این تصمیم را گرفتیم. البته می‌گفتند یک‌باره نبوده و از همان روز اول مشکل داشته‌اند؛ با نحوه مدیریت ایشان، با نحوه کار ایشان، عواملی که کنارشان جمع کرده بودند. این تصمیمی بوده که همه اعضای هیئت‌رئیسه گرفته‌اند.

 

*ایشان تشکیلاتی بیرون از فدراسیون فوتبال داشته‌اند؛ می‌گفتند بیشتر به مشاورانشان اعتماد می‌کنند تا ما. اینکه نقطه نظرات آن‌ها بیشتر در تصمیمات آقای عزیزی خادم تأثیر داشت. می‌گفتند ما که منتخب شما هستیم و از مجمع رأی گرفته‌ایم، اصلاً تأثیرگذار نبودیم. می‌گفتند ما اصلاً در جریان کار قرار نمی‌گرفتیم.

 

*در مورد جادوگری و …صحبتی نشد. می‌گفتند جامعه مطرح می‌کند و جوابگو خودش است. گفتند ما به نحوه عملکرد ایشان اعتراض داشتیم و در جلسات هیئت‌رئیسه هم چندین مرتبه این موضوع را به خودشان گفتیم.

 

*قسم می‌خوردند که این برکناری سیاسی و با فشار نبوده است. حالا خودشان می‌دانند دیگر. می‌گفتند تصمیم؛ تصمیم ما بود. بچه‌ها می‌گفتند ممکن است تصمیم شما به خاطر فشارهای

 

*در مورد انتخاب آقای ماجدی همه متفق‌القول از اعضای هیئت‌رئیسه تشکر کردند ولی در مورد برکناری آقای عزیزی خادم ابهام داشتند که این ابهام مطرح شد و من فکر می‌کنم تا بیش از هفتاد درصد ابهاماتشان با استدلال اعضای هیئت‌رئیسه برطرف شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی