سپیدخبر به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، تفاهم نامه سازمان مدیریت حمل و نقل با حوزه سرمایه انسانی برای راه اندازی سرویس حمل و نقل رایگان برای کارکنان ستاد مرکزی شهرداری رشت منعقد شد.

پیمان پارسا در این مراسم اظهار کرد: تا پایان سال تردد پرسنل شهرداری مرکز به صورت رایگان صورت می گیرد و در سال آینده نیز این مبحث در بودجه حوزه رفاهی ( شهرداری مرکز) در نظر گرفته خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر تصریح کرد: خوشبختانه با افزایش ناوگان حمل و نقل مشکلی بابت خدمت رسانی به پرسنل و شهروندان وجود ندارد و اتوبوس های سازمان حمل و نقل بار و مسافر آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای فرهنگ سازی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی بیان کرد: در فاز اول محدودیت تردد ماشین های شخصی به سازمان صورت گرفت و در فاز دوم پرسنل سازمان حمل و نقل بار و مسافر به استفاده از وسایل نقلیه عمومی تشویق شدند، در فاز سوم تفاهم نامه ای با هیئت دوچرخه سواری برای توسعه فرهنگ استفاده از دوچرخه منعقد گردید، در فاز چهارم تردد همکاران شهرداری مرکز با حمل و نقل عمومی آغاز می شود.

پارسا خاطرنشان کرد: درنظر داریم با خرید ۱۰۰ دستگاه دوچرخه برای سازمان حمل و نقل بار و مسافر فرهنگ تردد و استفاده از دوچرخه برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا ترویج دهیم.

مصطفی مهاجر مدیر سرمایه انسانی شهرداری رشت نیز در این مراسم اظهار کرد: انشاءالله در مراحل بعدی سرویس های ایاب و ذهاب برای خدمت رسانی به همکاران مناطق، سازمان های شهرداری و نیروهای حجمی درنظر گرفته می شود.

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت