رسانه‌های رژیم صهیونیستی، واکنش بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم به سخنرانی روز جمعه دبیرکل حزب‌الله لبنان را احمقانه دانستند.

به گزارش غیرمنتظره، رسانه های رژیم صهیونیستی اظهارات تهدیدآمیز «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم علیه دبیرکل حزب الله لبنان، بلافاصله بعد از اتمام سخنرانی «سید حسن نصرالله» را بازتاب دادند و نوشتند: تهدید دیروز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر علیه (سید حسن) نصرالله (دبیرکل حزب الله لبنان) مستقیما بعد از پایان سخنرانی وی، حماقتی سیاسی از سوی نتانیاهو بود.

این رسانه ها افزودند: اعضای دفتر نخست وزیر یکدیگر را (در این خصوص) متهم می کنند.

نتانیاهو پس از سخنرانی دیروز دبیر کل حزب الله لبنان با لفاظی گفته بود: هر گونه اشتباه، هزینه ای برایتان خواهد داشت که تصورش را هم نمی‌کنید.

سخنرانی دبیر کل حزب الله لبنان در روز گذشته، اولین اظهار نظر وی از زمان شروع عملیات طوفان الاقصی بود. بسیاری از کارشناسان مسائل راهبردی، سخنرانی سید حسن نصرالله را پیش از انجام آن، تعیین کننده راهبرد آینده جنگ غزه اعلام کرده بودند.

دبیر کل حزب الله لبنان، تداوم حملات علیه مقاومت فلسطین در غزه و حمله پیشدستانه به لبنان را خط قرمز مقاومت اعلام و احتمال ورود جدی تر به جنگ را رد نکرده بود.

در پاسخ به بیش از هفت دهه اشغالگری و ستم رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها، نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

حمایت غرب از رژیم صهیونیستی به بهانه دفاع از خود، عملا چراغ سبز و مجوزی برای تل آویو در ادامه کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی است.

نگرانی‌های جهانی به فاجعه انسانی و کشتار بی ترحم مردم غزه و درخواست ها برای متوقف کردن ماشین کشتار رژیم اسراییل، رو به افزایش است اما رژیم صهیونیستی همچنان بی وقفه بر حملات خود ادامه داده و سخنگوی ارتش این رژیم می گوید که اصلا مساله آتش بس مطرح نیست و در واقع همه برنامه ها و طرح های این رژیم برای جنگ، کشتار و ویرانی بیشتر است.

تداوم بمباران غزه و کشتار زنان و کودکان فلسطینی در حالی ادامه دارد که کشورهای غربی حامی رژیم صهیونیستی تاکنون هرگونه قطعنامه آتش بس در شورای امنیت را وتو کرده و یا به جای تلاش برای توقف کشتار و بمباران فلسطینیان، به دنبال تصویب قطعنامه‌هایی در حمایت بیشتر از تل‌آویو هستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت