May 15, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

رشت نیازمند مدیریت قاطعانه در کنار ایجاد محیط دوستانه است

به گزارش غیرمنتظره به نقل از مهر، احمد رمضانپور پیش از ظهر پنج‌شنبه در مراسم معارفه هفتاد و دومین شهردار رشت با بیان اینکه واقعیت امر این است نگاه شورای پنجم این نبود که در مدیریت شهری تزلزل داشته باشیم، گفت: از همان ابتدا نیز تصمیم داشتیم که تنها یک شهردار برای رشت انتخاب کنیم و انتخاب‌های ما نیز خوب بود اما متأسفانه حواشی پیش آمد و نتوانستیم اوضاع را مدیریت کنیم.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های مهمی در چند سطح داریم که از منابع استانی و ملی در حوزه‌های مختلف مانند پسماند استفاده می‌کنیم، بیان کرد: از ۲۶۴ پروژه‌ای که در ردیف داشتیم از همان اوایل سال روی چند پروژه برای تکمیل تمرکز کردیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با ابراز امیدواری نسبت به بهره برداری از پروژه‌های زیرساختی تا یکسال آینده، افزود: ضمن داشتن مدیریت قاطعانه یک محیط دوستانه بین افراد با سلایق مختلف سیاسی و در حوزه‌های مختلف ایجاد کنید زیرا اگر قوه قضائیه، مجریه و شورای شهر با شهردار همکاری نکند نمی‌توان به موفقیت دست یافت.

وی تصریح کرد: ظرف چند روز کل انتصابات شهرداری رشت را تمام کنید و با یک تیم کاری خوب فعالیت خود را آغاز کنید.

آرامش خود را مدیون شهدا هستیم

نماینده رشت در مجلس نیز در این مراسم با اشاره به ایثار و جانفشانی شهدای هشت سال دفاع مقدس، عنوان کرد: شهید فهمیده‌ها رفتند تا ما امروز راحت و در امنیت برای جامعه تصمیم بگیریم و آرامش خود را مدیون آنها هستیم.

محمدرضا احمدی با ابراز خرسندی از انتخاب شهردار رشت در فرصتی کوتاه، بیان کرد: باید برای پیشبرد اهداف بلند و توسعه شهر رشت تلاش کنیم و وظیفه نمایندگان نیز این است که در کنار سایر مسئولان نواقص موجود را برطرف کنند.

وی از مسئولین خواست که برای مردم شهر رشت سنگ تمام بگذارند، ادامه داد: زمانی رشت شهر اولین‌ها بود اما امروز مشکلات زیادی دارد و با تلاش بیشتر می‌توانیم آینده درخشانی برای مردم این شهر بسازیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی