گروه : تیتر یک , سیاسی

به گزارش غیرمنتظره، روزنامه هم‌میهن نوشت: مدیران خالص‌ساز نه برای رضای خدا کار می‌کنند، نه برای رضای خلق خدا. آن‌ها فقط و فقط در پی جلب رضایت بالادستی‌هایی هستند که چیزی جز اطاعت امر از آن‌ها نمی‌خواهند. در نتیجه هنرمند در این میانه کاملاً حذف می‌شود.

مدیران خالص‌ساز نه برای رضای خدا کار می‌کنند نه برای رضای خلق خدا؛ فقط و فقط در پی جلب رضایت بالادستی‌ها هستندروزنامه هم میهن از مدیران خالص‌ساز در عرصه فرهنگی کشور به شدت انتقاد کرده است.

به گزارش هم میهن، یک زمانی در این مملکت آن‌قدر آدم عاقل وجود داشت که در تندترین و داغ‌ترین ادوار تاریخ این سرزمین، داریوش مهرجویی را از فرنگ دعوت می‌کردند به سرزمین خودش برگردد. یک زمانی در این سرزمین آن‌قدر شعور وجود داشت که در کنار مجلات «آدینه» و «دنیای سخن»، مجلاتی مثل «ادبستان» و «سوره» هم پا بگیرند تا هر سلیقه‌ای برای خودش پایگاه و جایگاهی داشته باشد. در عالی‌ترین سطوح مملکت بودند کسانی که عقل‌شان می‌رسید به‌جای اپوزیسیون ساختن از عباس معروفی، او را همین‌جا نگاه دارند و بگذارند کار خودش را بکند و بار خودش را ببرد اما نگذاشتند. آن‌هایی که زورشان بیشتر بود، نگذاشتند. این یکدست‌کردن و خالص‌سازی از همان وقت‌ها شروع شده بود و آنچه هم‌اکنون ملاحظه می‌فرمایید از نتایج سحر است و بازی هنوز ادامه دارد و وای به روزی که صبح دولتش بدمد!

این روزنامه افزوده است: در حقیقت مدیران خالص‌ساز نه برای رضای خدا کار می‌کنند، نه برای رضای خلق خدا. آن‌ها فقط و فقط در پی جلب رضایت بالادستی‌هایی هستند که چیزی جز اطاعت امر از آن‌ها نمی‌خواهند. در نتیجه هنرمند در این میانه کاملاً حذف می‌شود. به رفتارهای اخیر این جماعت با سینماگران نگاه کنید. پدرآمرزیده‌ها! در جنگ بین صهیونیست‌ها و مردم بی‌پناه غزه هم کسانی یافت شده‌اند تا در نقش مصلح و منجی ظاهر شوند و از ریختن خون بیشتر جلوگیری کنند، اما شماها حاضر نیستید برای رفع کدورت بین هموطنان خودتان هم گامی بردارید؟ اگر جدی‌جدی قرار است شما هم نقش نیروهای امنیتی را عهده‌دار شوید، خب یکدفعه بروید و وزارت فرهنگ و ارشاد را در وزارت اطلاعات یا قوه‌قضائیه ادغام کنید و خیال همه را راحت کنید. این‌جوری هم شما تکلیف‌تان مشخص‌تر می‌شود، هم هنرمندان.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت