March 5, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

زن جوانی که محافظ شخصی یک رئیس جمهور است! + عکس

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تابناک، محافظ شخصی رئیس جمهور لیتوانی که یک خانم به نام سیمون دائومانته است توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد

سیمون دائومانته محافظ شخصی رئیس جمهور

سیمون دائومانته کارمند سازمان امنیت لیتوانی، محافظ شخصی دالیا گریبوسکایته رئیس جمهور لیتوانی است. او با وجود اینکه یک محافظ زن است، اما به دلیل شکل و شمایل و سمت شغلیش خیلی‌ها به عنوان محافظ مرد، او را اشتباه تصور می‌کنند.

از آنجایی که شغل‌های حفاظتی و امنیتی خطرناک است و با جثه خانم‌ها خیلی متناسب نیست، همه تصور می‌کنند که محافظ شدن تنها مختص آقایان است، اما سایمون برخلاف همه تصورات محافظ شخصی مقام ارشد کشور شد.

سیمون در یک مصاحبه ۱۵ دقیقه‌ای گفت که از کودکی علاقه زیادی به ورزش‌های رزمی و حرفه‌ای داشته و در باشگاه‌های ورزشی به عنوان مربی بدنسازی مشغول بود. بعد‌ها خیلی تصادفی به سازمان امنیتی لیتوانی راه یافت و بعد از یک راه طولانی در بررسی سلامت، آزمایش‌های اضطراب، تست فیزیکی و روانی محافظ شخصی خانم رئیس جمهور شد.

سیمون دائومانته محافظ رئیس جمهور

سیمون دائومانته محافظ رئیس جمهور

در این شغل باید کت و شلوار کلاسیک پوشید و هیچ مدل مویی و یا هر نکته جلب کننده توجه‌ای نداشت. سیمون می‌گوید از اینکه همه محافظان، مرد هستند خجالت نمی‌کشد. او می‌گوید اینکه مردان قویترند، واقعیت دارد، اما زنان نیز مزایای دیگری از جمله سرعت واکنش، هوش و خیلی نکات مثبت دیگر دارند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی