اختصاصی/ به گزارش غیرمنتظره، زهرا طهماسی: این روزها از هر بیمارستان و مرکز آموزشی و درمانی در سطح استان خبرهایی در خصوص پایان طرح نیروهای طرحی پزشکی و پیراپزشکی به گوش می‌رسد.

نیروهای طرحی که در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا ایثارگرانه پای کار ماندند و شانه خالی نکردند، اما افسوس که تمام وعده‌ها برای جذب و تبدیل وضعیت آنان دروغ بود!

نیروهای طرحی که در ایام کووید می‌توانستند با اعلام پایان طرح جان خود و خانواده‌شان را از کرونا دور نگه دارند، ایثارگرانه همانند آن‌هایی که ۸ سال جان بر کف دست گرفته بودند، اینبار در جبهه سلامت جنگیدند تا مردم سرزمین‌شان از گزند این ویروس منحوس دور بمانند.

حال اما نمایندگان مجلس با پشت گوش انداختن و بی‌توجهی به لایحه تبدیل وضعیت کارکنان سبب شده‌اند تا آن‌هایی که در پیک اول کرونا جان‌شان رو کف دستشان گرفته بودند یک به یک به دلیل پایان طرح خانه‌نشین شده و از تبدیل وضعیت و ساماندهی باز بمانند.

نمایندگان مجلس که در اسفند ماه پای ثابت حضور در مراسم‌های شهدای مدافع سلامت بودند، آیا می‌دانند شهدای مدافع سلامت ناظر بر اعمال آنان در بی‌توجهی به تبدیل وضعیت همکارانشان هستند؟!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت