April 12, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

شهرداری آستارا بدون اسپانسر قهرمان نیم فصل لیگ شد

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از فارس، علی کارگر عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با بیان اینکه شهرداری آستارا بدون اسپانسر قهرمان نیم فصل لیگ دسته یک کشور شد، اظهار کرد: برای رفع مشکلات مالی تیم و حضور قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ نیاز به جذب اسپانسر داریم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری آستارا با بیان اینکه تاکنون دومیلیارد تومان توسط هیأت‌مدیره و یک‌میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان توسط شهرداری برای تیم هزینه شده است، افزود: شهرداری برای پرداخت معوقات بازیکنان ازجمله حقوق عقب‌افتاده دو ماه و دو پاداش به یک‌میلیارد تومان نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان شهرداری آستارا برای قهرمانی در نیم فصل لیگ دسته یک کشور از تمام وجود مایه گذاشته‌اند و این وظیفه ما است که قدردان زحمات بازیکنان و کادر فنی باشیم، گفت: به لحاظ اردو برای بازیکنان تیم کم نگذاشته‌ایم و در بسیاری موارد در حد و اندازه تیم‌های لیگ برتر ظاهر شده‌ایم.

کارگر با بیان اینکه پایان رأفت با حضور خود در تیم روحیه جنگندگی، غیرت و تعصب را به تیم تزریق کرد، تصریح کرد: هیأت‌مدیره شهرداری آستارا با تمام قدرت در تلاش هست تا پایان رأفت دوباره به تیم برگردد و یقین داشته باشید که دل ایشان با شهرداری بوده و برای موفقیت این تیم در نیم‌فصل لیگ، زحمات فراوانی کشیده‌اند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری آستارا راه‌اندازی کانون هواداران را از اقدامات مهم باشگاه در راستای جذب و سامان‌دهی هواداران تیم دانست و بیان کرد: در قالب کانون فوق ۳۰ میلیون تومان به همت خیرین و هواداران جمع‌آوری و در قبال آن، کارت هواداری صادر شده است.

به گزارش فارس، تیم فوتبال شهرداری آستارا با کسب ۳۱ امتیاز از هفده بازی توانست عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ دسته یک کشور را ازآن خود کند و نخستین بازی این تیم در نیم فصل دوم لیگ، روز یک‌شنبه هفته آتی در زمین چمن مجموعه ورزشی وحدت با شاهین شهرداری بوشهر است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی