July 2, 2022

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

شهید «ناصر پیروی» نمونه‌ای از مدیر تراز انقلاب اسلامی است

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از مهر، سیدعلی آقازاده در دیدار با خانواده شهید مهندس «ناصر پیروی»، اظهار کرد: شهید پیروی از مدیران توانمند، اخلاق مدار، با اخلاص و جهادی بود و تلاش‌های ارزشمندی در راستای حفاظت از جنگل و منابع طبیعی از خودش به یادگار گذاشت.

وی با تاکید بر توجه و تکریم از خانواده معظم شهدا، افزود: دیدار و تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران از نعمات ارزشمند انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تشریح مدیر تراز انقلاب و جهادی، بیان کرد: شهید پیروی نمونه‌ای از مدیر تراز انقلاب اسلامی بود که در مقابله با قاچاقچیان و سوداگران جنگل جان خود را فدا کرد.

آقازاده با تاکید بر الگوپذیری مدیران از سیره و منش شهدا بویژه شهید پیروی، تصریح کرد: شیوه مدیریتی، اخلاقی و رفتاری شهید پیروی، الگوی تمام عیاری برای مدیران و مسئولان است.

وی، روحیه انقلابی در صیانت از جنگل و منابع طبیعی شهید ناصر پیروی را تحسین برانگیز خواند و افزود: اگر مدیران هم در مسئولیت شأن شیوه رفتاری شهید پیروی را الگو قرار دهند بسیاری مشکلات امروز حل می‌شود.

شهید «ناصر پیروی» نمونه‌ای از مدیر تراز انقلاب اسلامی است

شهید پیروی رزمنده جهادی در عرصه حفظ و حفاظت از جنگل بود

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه شهید پیروی رزمنده جهادی در عرصه حفظ و حفاظت از جنگل بود، گفت: ایثار و فداکاری فقط در جبهه و جنگ اتفاق نمی‌افتد بلکه در عرصه خدمت به مردم و صیانت از جنگل نیز ایثار و گذشت جلوه گر می‌شود.

آقازاده با انتقاد از برخی غفلت‌ها و کم کاری‌های مسئولان نسبت به خانواده معظم شهدا، تصریح کرد: نگاه مدیران و مسئولان نسبت به حل مشکلات و دغدغه‌های خانواده شهدا و ایثارگران باید دلسوزانه و خدمت بی منت باشد.

وی با اشاره به برخی اهمال کاری‌ها در دولت گذشته نسبت به مسائل مردم، افزود: مدیران کم کار و بی دغدغه تغییر می‌کنند و جایشان را به افراد دلسوز و دغدغه مند خواهند داد.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ شهادت و ایثار در ادارات و نهادها باید اولویت قرار گیرد، گفت: تبیین و نهادینه کردن فرهنگ و منش انقلابی، جهادی و مبارزه طلبانه شهید پیروی باید در ادارات پیاده سازی شود.

قاچاقچیان و سوداگران جنگل به شدت از شهید ناصر واهمه داشتند

همسر شهید ناصر پیروی هم در این نشست اظهار کرد: شهید پیروی تمام وقتش را صرف حفاظت از منابع طبیعی و جنگل کرده بود و در این راه هم شهید شد.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان و سوداگران جنگل به شدت از شهید ناصر واهمه داشتند، افزود: جدیت، روحیه مبارزه گرانه و همچنین برخورد قاطع با متخلفین و قاچاقچیان و سوداگران جنگل از شهید پیروی یک آرمان و الگو ساخته بود.

همسر شهید پیروی با اشاره به روحیه مردم داری این شهید، بیان کرد: شهید ناصر تمام زندگی اش را وقف مردم کرده بود و همیشه در خصوص صیانت از جنگل و انفال دغدغه داشت.

وی با انتقاد از عدم توجه مسئولان به مقوله فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: گرامیداشت یاد و خاطره شهدایی چون شهید پیروی می‌توان آرمان و اهداف این شهید را در جامعه تبیین کند.

شهید مظلوم ناصر پیروی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ماسال بود که در هفتم اردیبهشت سال ۱۳۸۴ به صورت ناجوانمردانه توسط باند جنگل خواران و رانت و فساد سر از تنش جدا شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی