May 7, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

عضو کمیته مربیان فیلا؛هیئت کشتی گیلان تمایلی برای استفاده از برنامه‌های ما نداشت

به گزارش غیرمنتظره، بهمن میرزایی در گفت‌وگو با میزان، درباره دلیل قطع همکاری‌اش با هیئت کشتی استان گیلان اظهار داشت: ما همه از جنس کشتی هستیم و هر چه داریم از کشتی است. یکی از انگیزه‌های من برای قبول همکاری با هیئت کشتی گیلان همین مسئله بود، اما متأسفانه دوستان تمایلی به این همکاری نداشتند.

وی ادامه داد: بعد از مدت‌های طولانی و حدود ۲۰ سال دوری از همکاری مستقیم با هیئت کشتی گیلان، به خاطر کشتی و به توصیه علیرضا دبیر که از من خواست که برای کمک به کشتی ورود کنم، وارد این مسیر شدم، اما وقتی این مسئولیت را پذیرفتم احساس کردم از مسیر و هدف اصلی دور شدیم.

مدرس سابق فدراسیون جهانی کشتی و عضو کمیته مربیان اتحادیه جهانی کشتی گفت: قرار بود به عنوان مشاور همراه رییس هیئت کشتی باشم، اما در مواردی که مشاوره دادم دیدم توجهی نمی‌شود؛ در حالی که مباحثی که من منتقل می‌کردم برآیند نظر پیشکسوتان کشتی بود. وقتی دیدم شأن و جایگاه پیشکسوتان حفظ نمی‌شود ترجیح دادم به این همکاری پایان دهم.

عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی در پایان خاطرنشان کرد: در وهله اول باید جایگاه و شأن پیشکسوتان حفظ شود؛ وقتی چندین مرتبه پیشنهاد دادم و نتیجه نگرفتم از ادامه همکاری عذرخواهی کردم. در ذهن خودم برنامه‌های خیلی خوبی برای کشتی داشتیم، اما احساس کردم تمایلی برای استفاده از این برنامه‌ها نیست. وقتی این فضا را مشاهده کردم احساس کردم باید به همان حالت قبلی که در گوشه‌ای نظاره‌گر بودم، برگردم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی