فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری سارق محتویات داخل خودرو و اعتراف وی به ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش غیرمنتظره،  سرهنگ سید مهدی نجفی‌پور، اصلی‌ترین مولفه‌ای که امنیت اجتماعی جامعه را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، سرقت عنوان کرد و اظهار داشت: پیشگیری از وقوع سرقت، برخورد قاطع با سارقان و تشدید اقدامات پیشگیرانه، مهمترین اولویت مجموعه انتظامی است.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت سریالی محتویات داخل خودرو طی ماه‌های گذشته در سطح شهرستان بندرانزلی، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران کلانتری ۱۲ با بررسی دقیق صحنه‌های وقوع سرقت و پیگیری سرنخ‌های به دست آمده، سارق را شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از کشف ۳ دستگاه پخش خودرو، ۲۴ عدد کارت سوخت، ۳ دستگاه گوشی هوشمند، ۲۸ عدد کارت عابر بانک و ۵ عدد سوئیچ خودرو سرقتی از مخفیگاه سارق خبر داد و بیان داشت: این فرد در تحقیقات پلیس به ۱۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: سارق ۲۵ساله با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ نجفی‌پور در پایان بالا بودن ضریب ایمنی خودروها و نصب تجهیزات بازدارنده را تا حد زیادی در پیشگیری از وقوع سرقت موثر عنوان کرد و از شهروندان خواست، ضمن‌عدم پارک خودرو در مکان‌های خلوت و تاریک در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت