اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، معین حسن زاده: علیرضا تاج شهرستانی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر رشت در اظهاراتی نسبت به عملکرد به قول خودش مدیرکل «تربیت بدنی گیلان» انتقاد کرد! (اینجا بخوانید)


فارغ از اینکه این به اصطلاح انتقاد از «عملکرد» در واقع طرح مسائل شخصی توسط تاج شهرستانی بوده است، باید به این موضوع اشاره کرد که اظهارات او سراسر کذب بوده و امید است برخوردی جدی و مناسب با او صورت پذیرد.
او در اظهارات خود در یک گاف تاریخی و عجیب از عنوان مدیر کل «تربیت بدنی» برای مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان استفاده کرده است، در حالی که ۱۲ سال از تغییر نام این اداره کل می‌گذرد و با این حساب باید به روسیه هنوز هم شوروی بگوید!
فارغ از این موضوع اظهار نظر عجیب تاج شهرستانی است که خیال کرده است که برنامه‌های استان باید با شخص او هماهنگ شود! در حالی که در مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور بازی‌های آسیایی متولی در واقع استانداری گیلان بوده و طبیعتاً استاندار نباید برنامه‌های خود را با تاج شهرستانی هماهنگ کند!
فارغ از تمامی این مسائل طرح ادعای کذب توسط تاج شهرستانی است، جایی که او مدعی شده حتی یک پیامک هم در خصوص این برنامه دریافت نکرده، اما اسناد موجود نشان می‌دهد که ادعای تاج کذب محض است، زیرا طی دو نامه جداگانه به اعضای شورا و شهردار رشت زمان و مکان مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی مسابقات آسیایی اعلام شده است و احتمالاً به دلیل ضعف موجود در دفتر تاج شهرستانی این نامه به دست او نرسیده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت