به گزارش غیرمنتظره، دکتر مصطفی اسماعیلی مدیر شرکت بیمه دی استان گیلان در نشستی با خبرنگاران که به مناسبت فرارسیدن سالروز تأسیس بیمه دی برگزار شد با بیان توضیحاتی در خصوص شرکت بیمه دی ظهار داشت: در چهارم اسفندماه ۱۳۸۳ شرکت بیمه دی تأسیس شد و چهارم اسفندماه امسال فعالیت بیمه دی وارد بیستمین سال خدمت‌رسانی خود خواهد شد. سرمایه این شرکت در سال ۱۴۰۲ به ۹۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت و در سال ۱۴۰۳ تا ۲۰ هزار ریال برنامه افزایش سرمایه را خواهد داشت.

وی اهداف شرکت بیمه دی را برشمرد و گفت: افزایش سهم بازار با تمرکز بر سودآوری پایدار ارتقای کمی و کیفی خدمات با تأکید بر بهبود تجربه مشتریان، توسعه کمی و کیفی و بهبود تجربه شبکه فروش، تحول دیجیتال و هوشمندسازی فرایندهای بیمه‌گری و نظارتی، افزایش کارایی ارتقای بهره‌وری از جمله اهداف این شرکت می‌باشند.

اسماعیلی اضافه کرد: تعداد شعب بیمه دی در کشور ۴۸ شعبه و بیش از ۱۳۰۰ نماینده و کارگزاری است. تعداد کل بیمه‌شدگان بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار بیمه شده در کشور می‌باشد.

مدیر شرکت بیمه دی استان گیلان اذعان داشت: بیش از ۲۰ درصد بازار بیمه درمان کشور به بیمه دی اختصاص دارد و تعداد کل مراجع درمانی طرف قرارداد ۹۶۰۰ مرجع درمانی در سطح کشور است.

اسماعیلی ادامه داد: بیمه‌گزاران عمده طرف قراردادهای بزرگ کشوری را سازمان بنیاد شهید، قرارگاه خاتم الانبیاء، دانشگاه آزاد اسلامی و … هستند.

وی از افتخارات شرکت بیمه دی نام برد و گفت: کسب رتبه نخست در گروه مؤسسات بیمه‌ای در بین ۱۰۰ شرکت برتر داخلی در سال‌های ۹۸ و ۹۹، کسب جایگاه اول بین شرکت‌های ایرانی از منظر دو شاخص فروش و بهره‌وری کلی، کسب مقام نخست بیمه مرکزی در رسیدگی به شکایات در سال ۱۴۰۱ و اخذ تندیس زرین در همایش رضایتمندی مشتریان از جمله افتخارات بیمه دی است.

اسماعیلی تأکید کرد: شرکت بیمه دی جزء ۵ شرکت برتر بیمه‌ای کشور است و از مهم‌ترین موضوعاتی که در بیمه دی به آن پرداخته می‌شود اهمیت‌دادن به کسب رضایت مشتریان است.

اسماعیلی به بهبود خدمات شرکت بیمه دی اشاره کرد و افزود: بیمه دی به جامعه بیمه‌شدگان خود پرداخت سریع و مدت‌زمان کم پرداخت خسارت‌های درمان را سرلوحه کار قرار داده و این پرداخت‌ها کمتر از ۴ روز به بیمه شده انجام می‌شود.

مدیر شرکت بیمه دی استان گیلان در ادامه خاطرنشان کرد: این شرکت سه شعبه در استان در رشت، آستارا و لاهیجان و ۷۰ نمایندگی و کارگزاری در گیلان دارد و جایگاه شعبه گیلان در سطح شرکت‌های بیمه استان در رتبه سوم است.

وی تصریح کرد: حق بیمه تولیدی تا ۱۵ بهمن‌ماه سال‌جاری در استان، عبور از رقم ۴۹۰۰ میلیارد ریال است و تعداد بیمه‌شدگان در گیلان بیش از ۷۵ هزار بیمه شده می‌باشند.

اسماعیلی اذعان داشت: بیمه‌گزاران عمده شرکت بیمه دی در گیلان، سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، شرکت برق منطقه‌ای گیلان، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، بیمارستان میلاد لاهیجان، مجموعه شرکت نوید مرغ، خانه کارگر استان، بیمارستان شفا لاهیجان، سازمان نظام کاردانی استان، کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان و. . هستند که ارائه خدمت به این بیمه‌شدگان عزیز را انجام می‌دهیم.

اسماعیلی گفت: تعداد مراجع درمانی طرف قرارداد در سطح استان گیلان با بیمه دی شامل مراکز درمانی، عکس‌برداری، سونوگرافی، مطب‌ها و داروخانه‌ها و … ۳۸۹ مرجع درمانی است.

مدیر شرکت بیمه دی استان گیلان همچنین عنوان کرد: پرداخت بیش از ۲۰۶۰ میلیارد ریال از ابتدای سال ۱۴۰۲ لغایت ۱۵ بهمن‌ماه سال‌جاری به مراکز درمانی و بیش از ۴۵۰ میلیارد ریال به‌صورت مستقیم به بیمه‌شدگان بنیاد شهید گیلان از جمله عملکرد شرکت بیمه دی در حوزه جامعه ایثارگران و بنیاد شهید در استان است. وی تأکید کرد: پرداخت‌ها به مراکز درمانی استان بروز شده است.

اسماعیلی در خصوص برنامه‌های شرکت بیمه دی در سالروز تأسیس این شرکت در استان گفت: غبارروبی مزار شهدا، کاشت نهال، دیدار با نماینده محترم، ولی‌فقیه در استان و دیدار با استاندار گیلان و … از اهم مراسم بیمه دی می‌باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت