October 21, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

مساعدت نمایندگان مردم رشت در مجلس با منتخبین مردم در پارلمان محلی / رشت در مسیر توسعه قرار ندارد

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از شورای رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در دیدار با نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ساختمان جلسات شورا با تبریک حلول ماه ربیع الاول و نخستین روز از هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: حکایت رشت حکایت افرادی است که بسیار غنی و ثروتمند هستند اما در تنگناهای اقتصادی فراوان مشغول گذران معیشت هستند.
  محمد حسین واثق کارگرنیا با اشاره به اینکه رشت از مواهب الهی فراوانی برخوردار است افزود: رشت دارای فضای طبیعی سر سبز فراوان، دو رودخانه که از وسط شهر عبور می کند و دیگر جاذبه های متعدد گردشگری است که یقینا هر کدام از اینها اگر در اختیار یک شهر دیگر قرار داشت یقینا می توانست موجبات رونق اقتصادی و اشتغالزایی در آن شهر بشود.
   وی با ابراز تاسف از وضعیت نامطلوب شهر رشت در بسیاری از موارد افزود: رشت در مسیر توسعه قرار ندارد و حتی از مسیر توسعه دور شده است.
  رئیس شورای اسلامی شهر رشت به عدم برنامه ریزی و تعامل در بین مسئولان رده های بالا در گیلان اشاره کرد و گفت: شورای ششم رشت از همان ابتدای فعالیتش تمام تلاش خود را به کار گرفت تا به صورت جزیره ای تصمیم گیری نکند و از درجا زدن های بیهوده جلوگیری کند.
   کارگرنیا با بیان اینکه شورای ششم رشت معتقد است که نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی می توانند بهترین مساعدت را با شورا و شهرداری رشت داشته باشند افزود: تشکیل چنین جلساتی با حضور نمایندگان محترم مردم فهیم رشت در مجلس شورای اسلامی با هدف رفع موانع و مشکلات پیش روی شورا و شهرداری رشت و جذب اعتبارات ملی برای پروژه های این شهر برگزار می گردد.
  وی به وضعیت دو رودخانه رشت اشاره کرد و گفت: رودخانه های رشت ، لندفیل سراوان ، تالاب عینک رشت و غیره از جمله مواردی هستند که برای بهره مند شدن از پتانسیل های آنان نیازمند جذب اعتبارات ملی هستیم.
  رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به دفن بهداشتی زباله در سراوان تصریح کرد: بابت دریافت برخی از دستگاه های مکانیزه به منظور دفن بهداشتی زباله نیازمند تجهیزاتی هستیم و همچنان مسئولان عالی استان در این باره اقدام خاصی انجام نداده اند.
  کارگرنیا با بیان اینکه مشکلات حوزه ترافیکی از دیگر دغدغه های این شهر است گفت: برای اینکه رشت را از این معضل ترافیک نجات دهیم نیازمند اجرای پروژه هایی از جمله رینگ ۹۰ متری و کانال ژ پنج هستیم که نیازمند اختصاص اعتبارات ملی است و امیدواریم در چنین مباحثی از همراهی و مساعدت ویژه نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بهره مند شویم.
  وی با تاکید به اینکه نمایندگان مردم رشت در مجلس ، شورای رشت را از خودشان بدانند افزود: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده ، بتوانیم به طور ماهیانه جلسات مشترکی با حضور نمایندگان محترم جهت هماهنگی و تعامل بیشتر در راستای جذب اعتبارات ملی و اجرای پروژه های عمرانی در رشت بهره مند شویم.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی