April 12, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

مسافرت میلیونی به گیلان در نوروز ۱۴۰۰!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از فارس، مسعود حلاج پور امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رصد روزانه دستگاه‌های خدماتی همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: در راستای اجرای درست پروتکل‌های بهداشتی هرروزه رصد دستگاه‌های خدماتی حوزه گردشگری ادامه دارد.

وی با تأکید بر لزوم توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز گردشگری و خدماتی افزود: تمام میراث فرهنگی این است تا در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خدمات خوبی را به مسافران و گردشگران ارائه دهد.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با اشاره به مطلوب بودن خدمات ارائه به مسافران در گیلان و محورهای ورودی استان گفت: یکی‌ از اهداف ستاد خدمات نوروزی گیلان انجام سفرهای آگاهانه همراه با رعایت کامل موازین بهداشتی بوده و با همکاری نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی خدمات ارائه به مردم در سطح خوبی و نسبتاً مطلوبی قرار دارد.

حلاج پور از برخورد جدی با واحدهای گردشگری متخلف در صورت عدم رعایت پروتکل بهداشتی خبر داد و تصریح کرد: تاکنون ۷۸۲ بازدید از واحدهای گردشگری استان توسط بازرسان صورت گرفته و خوشبختانه وضعیت اجرای پروتکل‌های بهداشتی در اکثر این واحدها خوب بوده است.

وی با اذعان به اینکه در سه روز پایانی اسفندماه ۵۵ هزار خودرو در یکی از محورهای استان تردد داشته‌اند، بیان کرد: بر اساس اعلام پلیس‌راه محور رامسر به رودسر دومین محور پرتردد گیلان بوده و تا ۳۰ اسفند ۵۵ هزار خودرو از این محور تردد کرده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان به پرتردد و کم ترددترین محورهای گیلان اشاره کرد و افزود: محور آزادراه قزوین -رشت و رامسر- چابکسر بیشترین و محور خلخال به اسالم کمترین حجم تردد خودروها را داشته و تاکنون درمجموع ۲۱۸ هزار خودرو و یک‌میلیون و ۱۵۷ هزار مسافر وارد گیلان شدند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی