به گزارش غیرمنتظره، رییس مجمع نمایندگان گیلان و سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر ۳ روزه اعضای این کمیسیون و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به گیلان گفت: در این نشست‌های فشرده تخصصی که در این سه روز در شهرهای رشت، انزلی و لاهیجان برگزار شد بازنگری و اصلاح قانون تجارت پس از ۹ دهه مورد بررسی قرار گرفت.

سید کاظم دلخوش افزود: همچنین در این نشست که میزبانی شهرداری لاهیجان برگزار شد مسائل و مشکلات این شهرستان از سوی نماینده مردم این شهرستان در مجلس، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان مطرح شد.

رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی هم در حاشیه این نشست گفت: پس از نشست‌های تخصصی که طی این سه روز برگزار شد اصلاح و بازنگری لایحه تجارت در دستور کار قرار گرفت و تا چند روز آینده اصلاح و به صحن علنی مجلس فرستاده خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسی غضنفرآبادی افزود: در مجلس با جدیت به دنبال این هستیم که لایحه تجارت مورد بازنگری قرار گیرد.

رسول فرخی، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی هم در حاشیه نشست با ابراز خرسندی از حضور اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گیلان گفت: تصویب لایحه جدید تجارت نقش بسزایی در تسهیل و تسریع سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی کشور دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت