March 3, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

نماینده اسبق فومن و شفت بدون وابستگی به افراد، جریان، حزب و گروهی در انتخابات شوراها شرکت خواهد کرد

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، در پی انتشار خبری در خصوص احتمال حضور نام رسول جماعتی به‌عنوان یکی از افراد حاضر در لیستی به سرلیستی حامد عبدالهی عضو شورای اسلامی شهر رشت، شنیده‌ها از اطراف حکایت از آن دارد که جماعتی بدون وابستگی به افراد در انتخابات شورای اسلامی شهر رشت شرکت خواهد کرد.

وی که سابقه نمایندگی مجلس ششم از حوزه انتخابیه شهرستان‌های فومن و شفت را در کارنامه دارد، رئیس هیئت‌مدیره شرکت ملی فولاد ایران نیز می‌باشد و قطعاً حضور وی در انتخابات شوراها تنور انتخابات را داغ خواهد کرد.

البته این نکته نیز در مورد جماعتی مطرح است که وی بارها در انتخابات ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی به سد رد صلاحیت مواجه شده است و اگر این بار برای انتخابات شوراها از سد رد صلاحیت عبور کند می‌تواند شانس بالایی برای حضور در شورای شهر رشت داشته باشد.

لازم به ذکر است در کارنامه نماینده اسبق فومن و شفت مشاور عالی معاون ریاست‌جمهور و مدیر دفتر کل نظارت، بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، قائم‌مقام امور توسعه مدیریت و منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، قائم‌مقام امور حقوقی و مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت با حفظ پست سازمانی، عضو هیئت‌مدیره شرکت ملی فولاد ایران و کارشناس عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت دیده می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی