نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اهداف و آرمان های انقلاب گفت: انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ساز نهضت ظهور است و قصد دارد که عالم را مهیای ظهور کند.

به گزارش غیرمنتظره،  حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به فرا رسیدن میلاد امام زمان(عج) اظهار داشت: ظهور امام زمان(عج) دو شرط اساسی و بزرگ دارد که تبری و تولی است.

وی با اشاره به خصوصیات جامعه اسلامی مدنظر امام زمان(عج) افزود: باید از طاغوت تبری کند و در مقابل نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی تولی داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: برخی به دنبال علائم ظهور هستند ولی علائم ظهور دست ما نیست و شرایط ظهور دست ماست و می توانیم شرایط ظهور را محقق کنیم.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: امروز بزرگ‌ترین خدمت برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) تقویت و تحکیم و اصلاح نظام ولایی و حکوت دینی است.

حاجی‌صادقی با اشاره به اهداف و آرمان های انقلاب افزود: انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ساز نهضت ظهور است و قصد دارد که عالم را مهیای ظهور کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: هرکسی در هر صحنه ای که روحیه ولایت مداری و سربازی امام زمان (عج) را به خوبی انجام دهد از زمینه‌سازان نهضت ظهور است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت