عضو دموکرات مجلس نمایندگان امریکا : در این قطعنامه آمده بود که با هر وسیله‌ای باید جلوی هسته‌ای شدن ایران را گرفت و این یعنی جنگ.

عضو دموکرات مجلس نمایندگان امریکا در اظهارنظری پیرامون جنگ اخیر اسرائیل در غزه و احتمال گسترش درگیری‌های نظامی در منطقه، تأکید کرد که وقتی درباره خاورمیانه صحبت می‌کنیم، بویژه وقتی قرار است پای ایران در میان باشد، باید بسیار محتاط باشیم.


به گزارش روزنامه ایران، جیم هایمز، نماینده دموکرات مجلس امریکا در پاسخ به سؤالی درباره چرایی مخالفت با قطعنامه‌ای که علیه ایران بود، گفت: من همیشه مخالف هسته‌ای شدن ایران بودم، اما در این قطعنامه آمده بود که با هر وسیله‌ای باید جلوی هسته‌ای شدن ایران را گرفت و این یعنی جنگ.

به گزارش غیرمنتظره، وی با بیان اینکه تا امروز، امریکا نه می‌داند و نه معتقد است که ایران مستقیماً در حمله ۷ اکتبر حماس به اسرائیل دست داشته است، اضافه کرد: درست است که ایران سال‌های سال از حماس حمایت کرده است، اما وقتی از جنگ و صلح در خاورمیانه صحبت می‌کنید، باید در گفتارتان بسیار مراقب و محتاط باشید، زیرا منطقه خاورمیانه مانند بشکه باروت است.

جیم هایمز ادامه داد: لذا باید درباره آنچه حرف می‌زنیم محتاط باشیم، زیرا باید ایران را از درگیری در جنگ اسرائیل و حماس دور نگه داریم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت