به گزارش غیرمنتظره و به نقل از ایسنا، احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران در «اجتماع علما و روحانیون که در حمایت از مرجعیت و پاسخ به اهانت نشریه فرانسوی» برگزار شد، گفت: این جنگ سیاسی و اقتصادی بی‌سابقه نیست و از آغاز اسلام این جنگ ترکیبی علیه اسلام وجود داشته است و از تخریب پیغمبر (ص) شروع شده است.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به حضور گسترده طلاب در این تجمع و عرصه‌های مختلف دفاع از انقلاب بیان کرد: دنیا بداند اگر دین و اسلام و تشیع به خطر بیفتد این جمعیت همه به مصاف خواهند رفت و جانشان را فدای اسلام خواهند کرد.

خاتمی با اشاره به اینکه نشریه‌ای که این جنایت را مرتکب شده است چندی پیش به مقام شامخ نبی اکرم (ص) اهانت کرد، گفت: این نشریه مهم نیست، اما آنچه مهم است حمایت دولت فرانسه از آن نشریه به بهانه آزادی بیان است، آزادی بیانی که هیچ کسی نمی‌تواند راجع به هولوکاست سخن بگوید.

وی اظهار کرد: اسم این را آزادی بیان می‌گذارند، اما این دروغ است؛ به اسم آزادی بیان به پیامبر (ص) توهین می‌کنند، به رهبر ملتی اهانت می‌کنند که جانباز است، به رهبری اهانت می‌کنند که رزمنده قبل و بعد از انقلاب است، به رهبری اهانت می‌کنند که یکپارچه عشق به مردم است و راه امام (ره) را دنبال کرده و می‌کند.

خاتمی با اشاره به حوادث سه ماه اخیر گفت: این‌ها اعتراض نبود بلکه اغتشاش بود، زیرا طبق قانون اساسی اعتراض در کشور ما آزاد است؛ اما این‌ها به بهانه اعتراض اغتشاش کردند و هرکسی که این اغتشاشات را اعتراض بخواند، اغتشاشِ دیگری است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت