وحیدی، وزیر کشور در نشست هم‌اندیشی استانداران سراسر کشور، از استانداران خواست بدون‌وقفه به کار خود در عرصه تکمیل پروژه‌ها و خدمت‌رسانی به مردم ادامه دهند.

به گزارش غیرمنتظره، نشست هم اندیشی استانداران سراسر کشور عصر دوشنبه در سالن پیامبر اعظم (ص) و به ریاست احمد وحیدی وزیر کشور برگزار شد.

جای خالی شهید مالک رحمتی در این نشست با یک قاب عکس مزین شده بود و استانداران سراسر کشور همچنان در حزن و اندوه این همراه و همسنگر خود در عرصه خدمت به مردم بودند.

وزیر کشور در این نشست با عرض تسلیت مجدد حادثه ناگوار سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور شهید و همراهانشان گفت: اگر چه این مصیبت عزا بسیار عمیقی بر همه ما بود، اما عنایت اللهی و جوشش مردم تسکینی شد بر قلوب همه و مردم یک بازشناسی جدید از رئیس جمهور و خادمان شهید داشتند.

وحیدی افزود: در این شرایط این خود موجب امیدواری است که مردم باردیگر ثابت کردند که انقلاب اسلامی پرشور و همچنان پا برجا است.

وی با اشاره به تعابیر رهبر معظم انقلاب برای رئیس جمهور شهید، گفت: امروز همه داغدار این مصیبت بزرگ هستیم و سلامتی وجود مقدس امام زمان (عج) و رهبر عزیزمان را از خداوند خواستاریم.

وزیر کشور همچنین در یادکردی از استاندار شهید آذربایجان شرقی نیز گفت: برادر عزیزمان شهید مالک رحمتی در مدت مسئولیت در استان خوش درخشید و ما افتخار می کنیم که چند ماهی را در خدمت ایشان بودیم.

وحیدی همچنین از سایر شهدای خدمت یاد کرد و گفت آیت‌الله آل هاشم، آقای امیرعبداللهیان و همچنین کادر پرواز جایگاهی والا دارند.

وزیر کشور در بخش دیگری از این نشست، خطاب به استانداران به اهمیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اشاره و تأکید کرد: سرمایه‌های اجتماعی که در روزهای اخیر در سراسر کشور شاهد آن بودیم باید حفظ شود و با همین سرمایه نیز برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری آماده شده‌ایم.

وزیر کشور مشارک حداکثری در انتخابات را مورد توجه و تأکید قرار داد و گفت: استانداران سراسر کشور مشارکت در انتخابات را با همه ابعاد باید دنبال کنند.

وحیدی در بخش دیگری از این نشست هم‌اندیشی به موضوع تکمیل پروژه‌ها و ارائه گزارش عملکرد از کارهای دولت در دوران ریاست جمهوری شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی پرداخت و از استانداران خواست بدون وقفه به کار خود در عرصه تکمیل پروژه‌ها و خدمت‌رسانی به مردم ادامه دهند.

وی همچنین از استانداران خواست موضوع تنظیم بازار را جدی بگیرند و محکم و استوار و بدون خستگی همچنان ترویج دهنده فرهنگ دولت مردمی و خدمتگزار باشند.

وزیر کشور همچنین با اشاره به برنامه دیدار با همتای عراقی‌اش در آینده نزدیک، تاکید کرد: عملیات و تدابیر مربوط به آیین اربعین حسینی باید بهتر از سال گذشته اجرا شود.

در این نشست استانداران نیز گزارش‌هایی از وضعیت اجرای پروژه‌ها و روند پیشرفت آن ارائه کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت